Це підживлення для кропу – просто супер: виросте пишним, соковитим і насиченим

Ці поради перевірені часом і городниками зі стажем. Вони допоможуть виростити багатий урожай кропу. Буде що додати до літніх салатів, борщу, супів і окрошки!

Кожен садівник знає, що кріп саджати просто необхідно. Адже, жоден літній салат, бутерброд, борщ чи суп, не обходиться без цієї ароматної пряності. А хто засумував за окрошкою, той швидко піде висаджувати зелень вже! Для того, щоб кріп виріс смачним, міцним, гарним і здоровим (не жовтим, не гірким, не сухим), йому обов’язково потрібне буде підживлення. Досвідчені садівники розповідають, що ж для цього слід зробити вже.

У першу чергу, звісно, що велику роль відіграє сам родючий ґрунт. В принципі, якщо у вас чорнозем, то будь-яке насіння кропу й так шикарно виросте без підживлення. Але, якщо у плані землі є бодай якісь відхилення чи “неполадки”, підживлення знадобиться обов’язково. Одним із найефективніших засобів є настій із органічних компонентів, що ідеально підходить для цієї рослини.

Городники пояснили, яка підживка для кропу сприяє багатому урожаю
Городники пояснили, яка підживка для кропу сприяє багатому урожаю

Основа такого підживлення — настій із трав чи бур’янів. Підготовка дуже проста: зелена маса бур’янів подрібнюється, заливається водою та настоюється кілька днів. У результаті отримуємо натуральний розчин, багатий на азот і корисні мікроелементи, що сприяють активному росту кропу. Такий настій не тільки допомагає зміцнити рослини, а й підвищує їх стійкість до шкідників.

Інший варіант підживлення — використання золи. Цей природний продукт містить калій, кальцій та інші важливі речовини, які позитивно впливають на якість зелені. Золу можна використовувати як у сухому вигляді, посипаючи грядки, так і у вигляді настою. Обидва способи допомагають кропу отримати насичений колір та яскравий смак.

Не варто забувати й про перевірений часом настій із яєчної шкаралупи. Він допомагає забезпечити рослину кальцієм, що позитивно впливає на її структуру та зміцнює кореневу систему. Усі ці види підживлення, загалом, є натуральними, ефективними, перевірені роками, часом і городниками з досвідом. Все що натурально, безпечно, як для землі, так і для садівників, і домашніх тварин.

Схожі статті

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.

Зберете 1 тонну томатів з сотки, якщо оберете правильний сорт: станьте помідорним “магнатом”

Від сорту томатів залежить наскільки щедрим і смачним буде врожай цієї культури - що радять висаджувати досвідчені городники, адже вже давно перевірили його на практиці?