Станете огірковим “магнатом”: цей сорт для Вінницької області завалить урожаєм ледачих дачників

Обрати правильний сорт огірків - завдання не з простих, але з можливих - який один сорт є ідеальним у всьому, а плодоносить довго і рясно? Агрономи розсекретили його.

Без огірків неможливо уявити жодну грядку, адже влітку завжди хочеться посмакувати свіженьким салатом з ними. Хоч і нині багато городників надають перевагу їх вирощуванню в теплиці, але саме огірки, висаджені у відкритий ґрунт, смакують по-особливому. Однак, процес вирощування не такий і простий, адже далеко не кожен сорт може витримати перепади температури, часті зливи та посуху. Але є певні сорти, які мають гарну витривалість, стійкість до хвороб та при цьому всьому стабільно дають високий врожай.

Ґрунтові огірки мають безліч переваг, зазвичай такі рослини менш вибагливі у догляді, не потребують інтенсивного підживлення. Все більше сучасних сортів не мають гіркоти, плоди не жовтіють і зберігають гарний вигляд протягом довгого часу.

Агрономи назвали сорт огірків, який показує вражаючі результати
Агрономи назвали сорт огірків, який показує вражаючі результати

Особливо славляться ті сорти, які підходять для вирощування на шпалерах, а також компактні кущові гібриди. Кожен сорт має різні терміни дозрівання, деякі кращі для споживання у свіжому вигляді, а деякі для консервації. Дачники можуть обрати сорт для вирощування через розсаду або ж одразу для висіву насіння у відкритий ґрунт.

Звичайно, що найкращими є ті сорти, які завжди дають щедрий прижай, довго плодоносять, зберігаються тривалий час, добре транспортуються, не мають гіркоти, не утворюють пустот.

Агрономи назвали сорт огірків, який показує вражаючі результати
Агрономи назвали сорт огірків, який показує вражаючі результати

Який сорт найкращий для посадки в 2025?

Найурожайнішим і найвдалішим сортом огірків є гібрид “Аристократ F1”. Він корейської селекції, який має ранній термін дозрівання та не дуже вибагливий. Плоди темно-зеленого кольору, середнього розміру. Огірки мають щільну та ніжну текстуру, не утворюють пустот.

Перший врожай можна зібрати вже через 35 днів. Варто зазначити, що даний сорт є стійкий до захворювань, зокрема до борошнистої роси. Йому не страшна посуха, тож він має всі перспективи стати вашим улюбленим.

Схожі статті

У 3 рази більші головки без зайвих зусиль: фермери порадили найкраще підживлення для капусти

Якщо ваша капуста виростає маленькою, то причина може ховатися в недостатньому підживленні. Але виправити цю проблему дуже легко. Причому зробити це можна без зайвих витрат на магазинні добрива.

Як позбутися слимаків на ділянці: ефективні заходи боротьби зі шкідником – пастки та приманки

Дощова погода та вогкість сприяють появі на присадибних ділянках полчища равликів та слимаків, які завдають шкоди не тільки овочам, а й деревам, кущам та квітам.

Маєте ще 2 тижні: ТОП-5 салатних овочів, які готові до висадки у відкритий ґрунт в квітні 2025

До кінця квітня залишилось ще не багато днів, тож потрібно активізуватись та завершити всі городні справи, зокрема посадку культур - насіння яких 5 овочів слід посіяти?

Аґрус на дачі: правила посадки та догляду за чагарником – завжди росте міцний не хворіє

Якщо ви хочете, щоб аґрус давав стабільний і великий урожай, то повинні засвоїти лише два основні правила. Перше – правильна посадка чагарника і друге – догляд.

Щось явно не в порядку: на що звернути увагу, коли вишня скидає плоди – дуже багато нюансів

Коли вишня починає скидати плоди, що ще не дозріли, то це каже, що з нею щось не в порядку. З'ясувати причину непросто, оскільки є багато нюансів.

Після цієї обробки капусту не чіпають гусінь і мошки. Роблю 1 раз на тиждень – ефект одразу

Капуста легко піддається шкідникам, тож городники з досвідом вже не дивуються їх появі на рослині, але далеко не всі знають, як прибрати цих "гостей" з ділянки - розповідаємо.