Абрикос не осиплеться, а врожай буде як на півдні: 3 ідеальні добрива для великих плодів

Кожного року фермери із завмиранням серця очікують на зав'язі абрикосів, щоб зрозуміти, яким буде врожай. Адже весняна погода часто дарує певні сюрпризи.

Іронічно, але так склалося, що в Україні абрикоси починають квітнути якраз у період, коли є найбільша імовірність заморозків. І майже кожного року городники чекають із завмиранням серця на новину: чи цього року впаде температура повітря, і чи є загроза для майбутнього врожаю абрикосів.

Мало того, повпливати на якість плодоношення можуть ще і рясні опади у цей період, а це також явище часте.

Здається, ніби все йде по плану, як раптом починають йти зливи, і не припиняються день за днем. Відповідно, бджоли не мають можливості запилювати квітки, а цвітіння припиняється.

Городник розповів, чим підживити абрикоси для рясного врожаю

Чому абрикоси не дають врожаю: експерти назвали 3 причини
Городник розповів, чим підживити абрикоси для рясного врожаю

Добре, якщо вдалося пройти цей непростий період, але попереду ще багато випробувань. Плодоношення хоча може і початися, при цьому здатне зіпсувати настрій своєю якістю.

Але в цей момент ми можемо зробити крок вперед і допомогти дереву впоратися із навантаженням, і взяти усі необхідні ресурси із землі. Розповідаємо вам про декілька добрив, які дійсно стануть у нагоді абрикосам, і допоможуть вам виростити великі та соковиті плоди.

Аграрії назвали найкращі сорти абрикосів для півночі України
Городник розповів, чим підживити абрикоси для рясного врожаю

Цвітіння абрикосів в Україні вже минуло, тому розповідаємо що необхідно зробити саме у цей період, коли запилення вже відбулося.

Це робиться до формування зав’язей для того, аби плоди були великі, якісні, стійкі до перепадів температур, а також не сипались під час свого росту.

Підживлення можна розпиляти як по листу, так і виливати під корінь. Для приготування розчину нам необхідно взяти 30 грамів подвійного суперфосфату, 20 грамів сульфату калію, 20 грамів магнію з кальцієм.

Заливаємо препарат у відрі теплою водою, даємо настоятися декілька хвилин, а потім поливаємо дерева.

Якщо вирішили не поливати, а обприскувати, додайте в розчин 1 чайну ложку меду, щоб поліпшити “прилипання”. Але його можна замінити амінокислотою, якщо вона у вас є.

Схожі статті

Для противників хімії: 2 натуральні засоби, які зупиняють розповсюдження городніх захворювань

У городі ніколи не буде грибків, якщо час від часу обробляти його цими 2 органічними засобами. Від них буде користь, як для садівників, так і всього навколишнього середовища.

Так удобрюють буряк для рекордної цукристості – “бородатий” метод знову в моді у 2025-му

Для того, щоб столовий буряк був солодким та смачним, його потрібно підживлювати спеціальними добривами. Цікаво, що ці добрива можна приготувати власноруч.

1 обприскування – і жодної попелиці: чим не можна НЕ обробити молоді саджанці в червні 2025

Попелиця здатна заподіювати шкоду молодим саджанцям на ділянці. Тож треба уважно оглядати листочки, особливо знизу. Щойно помітите чорні крапочки, відразу вживайте захисних заходів.

Не зола і не молоко: 2 ложки цього на відро, і капуста нарощує качани, наче заведена

Для того, щоб капуста формувала великі і міцні головки, потрібно, щоб вона мала достатню кількість поживних речовин у грунті. Дізнайтеся, які добрива найкраще підходять для капусти.

Що посіяти на звільнених грядках під кінець червня: 4 урожайні культури – без них буде туго

Після весни звільнилося чимало грядок! А значить, саме час повторно посіяти деяку зелень та овочі. Є культури, що ідеально підходять саме для посадки в червні, бо дуже сильно люблять тепло!

1 ложка у воду – і огірки плодоноситимуть до кінця жовтня: чим полити грядки у червні 2025

Огірки можуть плодоносити аж до осені, якщо їх вчасно і правильно підживлювати. Дізнайтеся, які добрива найкраще підходять саме для огірків.