Ви неправильно висаджуєте перці: 7 “не” допоможуть зібрати чималий овочевий урожай

В одних дачників виростають велетенські перці. Інші скаржаться, що плодів на кущиках дуже мало, й вони дрібненькі. А все тому, що останні припускаються помилок під час вирощування городини.

Щоб перці дали гарний врожай, потрібно створити для них максимально сприятливі умови. Цим рослинам конче необхідні тепло, світло та підживлення. Якщо доглядати за грядкою неправильно, врожайність буде доволі низькою.

Помилкою буде висадити розсаду перців у тіні дерева чи паркану. У такому місці ви бажаних результатів не дочекаєтеся. Деякі городники бажають якомога раніше отримати перші солодкі перчинки й поспішають з висаджуванням розсади у відкритий ґрунт.

Помилки дачників під час вирощування перців

Краще дочекайтеся температури +20-25 градусів. Ось тоді й висаджуйте підопічних. Так вони швидко активуються й не тягнутимуться до сонця, аби зігрітися. З лунками під перці теж біда. Деякі занадто глибоко занурюють корінці у землю. Насправді ж треба залишати кореневу шийку на поверхні.

Кущики невисокі, то багато хто не заморочується з опорою для них. Це ще одна велика помилка. Перці, можливо, й мають міцні стебельця, але їх усе одно слід обов’язково підтримувати.

Помилки дачників під час вирощування перців

Якщо городники висадили розсаду перців, а потім надумали собі, що треба зробити “перестановку” на городі, й пересаджують рослини в інший бік городу, толку з цього не буде. Перці погано приживуться на новому місці.

Зрідка поливати рослини – теж не варіант. Треба дотримуватися “золотої середини”. Рихлити землю довкола кущиків потрібно, але не сильно глибоко. Обов’язковою умовою зростання міцних плодів є підживлення. А ще потрібна допомога під час обпилювання квіточок. Треба легенько постукати по підв’язках, щоб пилок втрапив у потрібне місце.

Схожі статті

Цвіте і пахне – найкраща підживка знайдена! Поливаю цим троянду з року в рік, і в 2025 теж

Троянди будуть цвісти довго й пишно, якщо ви будете за ними доглядати і надавати необхідні поживні речовини для рясного цвітіння – чим полити квіти?

Молоко ллється, плоди наливаються: які 5 овочів можно підживити ним – так роблять в Одесі

У вашому саду є велика кількість різних овочей, які будуть вдячними за підживлення, що виготовляється з молока. Розповідаємо детальніше про них у нашому матеріалі.

1 продукт – і “море” огірків буде на грядці: чим полити овоч для шаленого врожаю в 2025-му

Червень підходить до кінця, а ви ще досі не підгодували огірки – саме час це зробити. Чим і коли полити "зелененькі", щоб врожайність зросла вдвічі.

Ось чим обробити кабачки у червні: на кожній зав’язі – до 12 плодів, і перші врожаї до липня

Правильне підживлення кабачків у червні допоможе збільшити урожай у 2 рази. При цьому, не обов'язково купувати дорогі добрива в спеціалізованих магазинах.

Всього 10 г золи під кожен кущ, і перець плодоносить до осінньо-зимових заморозків

Перці – рослини вередливі. Якщо за ними не доглядати, як належить, то врожаю не дочекаєтеся. Помічною у цій справі стане деревна зола. розберімося, як її застосовувати.

Це краще за кавову гущу: розсипаю між грядками влітку 1 засіб і слимаків як вітром здуває

Боротьба зі слимаками на городі може стати справжнім квестом для господаря. Щоб перемогти у ньому, дачники шукають найдієвіші способи протистояння. Один із них ви знайдете у матеріалі "Сенсації".