Дріжджі їм не до вподоби: навіть не думайте “годувати” ці 9 рослин цим розчином – врожаю не буде

Дріжджі – один з оптимальних варіантів органічних добрив для ґрунту. Однак для деяких культур таке підживлення може бути трохи небезпечним. Що це за рослини – розповідає "Сенсація".

Дріжджі – не тільки хлібопекарський інгредієнт, а ще і чудове добриво для домашнього городу. Їхньою перевагою можна назвати те, що вони ніяким чином не впливають на навколишнє середовище, дозволяючи зберегти природній смак та аромат плодів. Водночас для деяких рослин дріжджі можуть бути трохи небезпечними.

Коли органіка під впливом дріжджів почне розкладатися – поживні речовини розпочнуть активно споживати калій та кальцій. Через це культурні рослини недоотримують їх і можуть зав’янути або взагалі загинути.

Які ж рослини не люблять підживки на основі дріжджів? Про це розповість “Сенсація”.

Які рослини не можна підживлювати дріжджами
Які рослини не можна підживлювати дріжджами

Досвідчені городники не радять підживлювати дріжджовими розчинами ось такі рослини:

  • картопля;
  • буряк;
  • цибуля;
  • морква;
  • редиска;
  • квасоля;
  • часник;
  • редька;
  • горох

Особливість дріжджової підживки в тому, що вона підвищує вміст корисних речовин в складі ґрунту. Через це овочеві плоди можуть деформуватись, втрачати природні смакові властивості.

Морква - культура, яку не можна підживлювати дріжджами
Морква – культура, яку не можна підживлювати дріжджами

Також через підживлення дріжджами може скорочуватися термін зберігання культур після збору врожаю.

Агрономи назвали рослини, які не можна підживлювати дріжджами
Агрономи назвали рослини, які не можна підживлювати дріжджами

Зауважимо, що добриво у вигляді дріжджових розчинів буде максимально корисним для деяких інших городніх рослин. До них належать огірки, баклажани, перці та помідори. Також їх рекомендовано використовувати для підживлення кімнатних квітів, ягідних кущів та плодових дерев.

Агрономи назвали рослини, які не можна підживлювати дріжджами
Агрономи назвали рослини, які не можна підживлювати дріжджами

Використовуйте дріжджові розчини із розумом та дозовано. Не підгодовуйте ними перелічені вище 9 рослин, щоб не залишитись без врожаю. І пам’ятайте – для будь-якого підживлення завжди можна знайти більш безпечну альтернативу – компост, курячий послід, рослинні рештки та інші органічні добрива.

Схожі статті

Хочете збирати по 2 відра з кожного куща? Читайте “Сенсацію”: ось що підлити під томати

Сотні тисяч городників по всьому світу вже використовують цю універсальну підгодівлю, яка в рази підвищує врожайність томатів та багатьох інших культур. Читай Сенсацію, щоб дізнатися рецепт.

Щоб кожна грядка буряка видала удвічі більше урожаю, зробіть 1 дію: метод з Полтавщини

Щоб отримати вдвічі, а то і втричі більший врожай буряка, потрібно провести з ними одну дію, яка наблизить вас до цього – запамʼятайте один важливий момент у вирощуванні.

Зробила ЦЕ 1 раз і все літо без бур’янів: як позбутися трави без прополювання та перекопування

Якщо вам набридли бур'яни, які лізуть від сусідів і нескінченні прополки, які займають багато часу, то зверніть увагу на цей нехитрий метод. Зробите 1 раз і все літо без бур'янів.

Завжди мучилася, проріджуючи моркву, поки не придумала ЦЕ: ноу-хау від полтавців – 100% ефект

Все геніальне – просто! Городниця вирішила проблему з проріджуванням сходів моркви, придумавши оригінальне пристосування з підручних засобів, які є у кожному домі.

Зола: повний посібник з використання для перців – від підживлення до боротьби з паразитами

Зола – справжній скарб для городу. Якщо знати, як її правильно використовувати, то зола стане не лише чудовим підживленням, а й способом прибрати шкідників з городу.

Навіщо господарі посипають газон кавою: 1 лайфхак для пишної трави, який спрацює на 100%

Догляд за травою на газоні городники часто недооцінюють і дарма. Адже після тривалої зими, холодів та низького рівня освітлення вона буде ослабленою. Розповідаємо, навіщо газони посипають кавою.