Врожаю стане втричі більше: підгодовую горох цим з року в рік – так роблять полтавські агрономи

Підживлення гороху є запорукою успішного врожаю, тож потрібно заздалегідь дізнатись, чим саме підгодовувати рослину і коли - все просто, а головне, що на результат не потрібно довго чекати.

Зелений горошок є незамінним продуктом на кухні, адже він слугує ідеальним доповненням до будь-якої страви, а також його без проблем можна куштувати в свіжому вигляді без нічого. Останнім часом він все частіше з’являється на городах дачників, адже ця культура невибаглива у догляді та не потребує багато часу на вирощування. Щоб отримати щедрий врожай, варто підгодувати рослину двічі, а саме під час посадки та цвітіння.

Під час висадки гороху, рослина як ніколи потребує поживних речовин для правильного розвитку, тому вам на поміч прийде перегній, який потрібно буде внести в лунки – 3-4 кілограми на один квадратний метр.

Дачники розповіли, чим підживити горох для багатого врожаю
Дачники розповіли, чим підживити горох для багатого врожаю

Після появи перших сходів і формування кількох листків слід провести листкове підживлення. Найефективнішим дане підживлення є в той період, коли рослина має 3 листки.

Для стимулювання проростання гороху, варто застосовувати азотні добрива. Городники радять використовувати слабкий розчин аміачної селітри – розведіть 15 грамів добрива у відрі води та полийте ним рослини. Також можна внести гранули на поверхню ґрунту вздовж грядок – по 15 грамів на квадратний метр, після чого полити землю.

Дачники розповіли, чим підживити горох для багатого врожаю
Дачники розповіли, чим підживити горох для багатого врожаю

Якщо горох розвивається належним чином, і незабаром почнеться період цвітіння, на допомогу прийде підгодівля, яка підвищить врожайність гороху. У цей період культура потребує калію, тому слід застосувати золу. Її можна просто посипати в міжрядді і розпушити ґрунт, або приготувати розчин. Склянку золи необхідно розвести у відрі води, настояти кілька годин та використовувати для поливу під корінь.

Також не варто забувати про шкідників, а саме про їх профілактику. На відро води рекомендується додати 5 мл нашатирного спирту, ретельно перемішати і обробити цією рідиною горох.

Схожі статті

Турецький лайфхак на 10 з 10: як охолодити квартиру без кондиціонера – порятунок в спеку

Кондиціонери є далеко не у всіх квартирах. А від спеки посеред літа страждають практично всі люди. Знизити температуру повітря у кімнаті хоча б на 1-2 градуси можна спробувати самотужки.

Навіщо така петрушка? Зелень є, але не пахне: всьому причиною завжди ці 2 помилки

Іноді так стається, що ми вирощуємо петрушку, щоб отримати прекрасний аромат у наших страв, а натомість отримуємо абсолютно відсутність запаху у зелені.

Хочете мати найкращий врожай “на селі”? Посадіть між кущами огірків одну з цих 5 рослин

Якщо ви хочете виростити у себе на ділянці щедрі врожаї огірочків – подбайте про правильних "сусідів" поряд. Які рослини можна і треба саджати поряд із зеленцями? Читайте про це в нашій публікації.

Якщо груша, то калію, якщо морквина – то азоту: городники знають, чому огірки змінюють форму

Огірки на городі можуть набувати абсолютно несподіваних форм. То загнуться гачком, то скрутяться у підкову, то нагадують морквину. За цими ознаками можна визначити, яких елементів бракує городині.

Як виростити моркву розміром з кабачок? На Одещині її поливають цим, а врожай збирають мішками

Щоб морква здивувала солідними розмірами, достатньо внести у землю невелику кількість простого добрива, яке є майже в кожного вдома. Що саме необхідно зробити?

Наша ожина дає врожаї хвилями, бо бабуся купила правильні саджанці: 3 правила, і ягід – море

Чи знаєте ви, що від правильного вибору саджанців залежить врожайність ожини? Щоб кущі засипали господарів в сезон соковитими і смачними ягодами – обирайте саджанці за трьома ознаками.