Влітку на Дніпропетровщині “годують” огірки не добривом, а звичайною крупою – море врожаю

З цим простим підживлення огірки почнуть стрімко рости та активно плодоносити аж до осені. Цікаво, що добриво готується на основі звичайного гороху.

Всі городники знають, щоб без підживлення гарний урожай марно чекати. Так, огірки – досить вибаглива у вирощуванні культура. Коренева система огірків знаходиться високо у грунті, тому ця культура не переносить палючого сонця та посухи. Також огірки можуть вражатися грибковими та бактеріальними інфекціями. Втім, якщо їх вчасно і правильно підживити, імунітет огірків буде міцним і рослина стане стійкою, як до несприятливих погодних умов, так і до інфекцій.

Яке добриво збільшить врожайність огірків на 60%
Городники розповіли, як підживити огірки за допомогою гороху

В спеціалізованих магазинах існує багато добрив для огірків, втім, підживлення можна приготувати в домашніх умовах. Як не дивно, чудова підкормка виходить іх звичайного гороху.

Як приготувати підживлення для огірків з гороху

Для приготування також підживки вам знадобиться звичайний жовтий колотий горох, який ви використовуєте для супів. Візьміть 1 склянку гороху, пересипте у літрову банку і заповніть банку до верху водою та перемішайте. Залиште отриману суміш в теплому місці на добу. За цей час горох почне бродити і активізуються всі його корисні речовини та вітаміни.

Городники розповіли, як підживити огірки за допомогою гороху
Городники розповіли, як підживити огірки за допомогою гороху

Через добу процідіть отриманий розчин і доведіть його водою до 10 літрів. Отриманим добривом поливайте огірки 1-2 рази на тиждень. Згодом ви помітите, як стебла стануть міцнішими, а огірки почнуть активніше плодоносити.

Настій із гороху містить цінні елементи — кремній, фосфор, калій, магній, а також амінокислоти, які сприяють активному росту, зміцненню імунітету та підвищенню врожайності рослин. Саме тому таке підживлення буде дуже корисним для огірків. Крім того, так можна підживлювати й інші городні культури: помідори, кабачки, баклажани, цибулю, часник і навіть полуницю.

Схожі статті

Не весна й не осінь: 3 сидерати, які потрібно висіяти влітку – підживлятимуть і притінятимуть

Існує думка, що сидерати слід висівати або восени, або навесні. Насправді це можна сміливо робити й улітку. Таким чином землю корисними елементами наситите і тінь для культурних рослин організуєте.

Лише 1, але ключова обробка: фітофтора після такої “обходить” помідори 10-ю дорогою

Фітофтора часто вражає плоди помідорів і псує весь урожай. Для того, щоб не допустити появу фітофтори, треба вчасно і правильно обробити томати.

Цю 1 дію з баклажанами потрібно зробити до 30 червня: вродять на максимум вже в 2025

Городній сезон триває, тому саме час зробити з баклажанами одну дію, яка в майбутньому призведе до гарного результату – плодів буде "море" лише у вас.

Не зола і не дріжджі: ось чим на Херсонщині поливають кавуни, щоб виростали по 12 кг кожен

Для того, щоб виростити великі і смачні кавуни, потрібно знати кілька секретів. Одним із найважливіших пунктів є вчасне та правильне підживлення.

Жовте пір’я у часника та цибулі – не завжди сигнал лиха: побачили у червні – розслабтеся

Жовте пір'я у часнику та цибулі – це не завжди ознака якогось відхилення у розвитку. В червні такий процес – цілком природній. Що він означає – розповідає "Сенсація".

Мені цей прийом показали на Київщині, а я розповідаю всім: 2 добрива для огірків-рекордсменів

Внесення добрив в ґрунт визначає врожайність вашого майбутнього врожаю, в тому числі і огірків – чим їх підживити вже в червні, щоб всі сусіди "ахнули".