5 рослин для саду, які можуть перенести зиму і порадують цвітінням у новому сезоні

Не кожна рослина здатна побороти зимовий холод. Розповідаємо, яка рослина може перенести зиму, щоб порадувати цвітінням у новому сезоні.

Бузок

Бузок

Ця рослина має дуже багато видів. Вони відрізняються за формою суцвіття, за окрасом та часом цвітіння. Але одне їх все ж таки об’єднує — стійкість до зимових холодів. Бузок може з легкістю витримати температуру до -30, а деякі сорти і холодніші умови.

Спірея

Спірея

За часом цвітіння існує два види цієї рослини: рання та пізня. Це важливо знати при виборі рослини, яка має пережити зиму. Адже рання спірея може не перенести занадто сувору зиму, на відміну від пізньої. Вони формують свої квіти на нових молодих пагонах, а це означає, що навіть після дуже холодної зими можна любуватись цвітінням рослини.

Верба

Верба — це вже ціле дерево і логічно, що висаджувати її потрібно на великій території, бажано біля водойм. Адже саме вони народжують так звану плакучу крону. Одним із найстійкішим видом вважається свердловська верба. Вони можуть перенести навіть дуже холодні зими. Їх радять брати в регіони з більш суворим кліматом. Але варто враховувати, що вони досить великі і можуть виростати до 5 метрів у висоту. Тож потрібно заздалегідь подумати, де її розмістити.

Листяні чагарники

У нас існує чимало видів цієї рослини і багато з них чудово переносять зиму. Найпопулярніший сорт — барбарис Тунберга, пузиреплодник калінолістний, скумпія . З них можна створити гарну клубу, адже яскравий окрас листя може з легкістю замінити квіти. Ці рослини витримують температуру до -30 градусів.

Дерен

Сорти цієї рослини відрізняються по забарвленню листя, зазвичай білого. Ним можна чудово прикрасити загальний дизайн вашого саду. Якщо ваш сад має білий паркан, то ця рослина чудово його підкреслить, створивши ефектну картинку.

Схожі статті

Картопелька, як на підбір – рівненька та гладка: найкраще підживлення для бульби знайдено!

Підживлення картоплі відіграє значну роль у її врожайності, тому цей етап є обов'язковим - чим і коли підгодувати культуру, щоб потім смакувати великими бульбами?

4 можна і 4 не можна: що краще не садити біля кропу, бо врожаю не буде ні тут, ні там

Кріп не завжди здатний порадувати вас великим і смачний врожаєм, і часто так стається саме через неправильних сусідів поруч - що можна і не можна садити біля цієї зелені?

Вистачить на компот, варення і далеким родичам: як виростити величезний врожай сливи?

Якщо зробити все для отримання великого врожаю, то достатньо буде всього 1 дерева сливи, аби не тільки забезпечити фруктами сім'ю, а ще й роздавати родичам.

Цибуля в тирсі і на підвіконні: вирощуємо цей овоч прямо вдома і смакуємо всією родиною в 2025

Виростити цибулю прямо вдома простіше простого, головне знати, що, як і коли робити - як висадити цей овоч на підвіконні в тирсі? Смакувати зеленню будете вже за три тижні.

2 секрети підживлення огірків, і влітку роздаю огірки сусідам відрами – все дуже просто

Якщо знати всього декілька основних секретів вирощування огірків, можна отримувати фантастичний результат, і мати не тільки величезний врожай на консервацію, але і для роздачі рідним.

Стара яблуня буде як “нова копійка”: прийом, який врятує врожай 2025 і зекономить роки турбот

Стара яблуня в садочку цілком може відновити своє плодоношення, якщо застосувати до неї особливий прийом. Він збереже врожай соковитих плодів. Детальніше про нього читайте у матеріалі "Сенсації".