5 причин поганого самопочуття, які криються в оформленні вашої оселі

Погане освітлення, шкідливі рослини, неправильна температура можуть призводити до постійного головного болю та загального поганого самопочуття. Розповідаємо, у чому проблема і як її вирішили.

Причина 1: погане освітлення

Через погано освітлену кімнату може з’являтись напруга в очах і головний біль. У такому випадку потрібно постійно напружувати зір. Через це варто постійно контролювати освітленість в кімнаті. Існують навіть правила освітленості, яких потрібно дотримуватись. Вони прописані в державний будівельних нормах.

Причина 2: світло невідповідної температури

Лампочок може бути достатньо для повноцінного освітлення кімнати, однак дискомфорт все ж таки відчуватиметься. Причина може критись у їх світловій температурі. Вона вимірюється в Кельвінах (К) і навіть написана на упаковці. Тому варто звертати увагу на упаковку і всі показники, щоб обрати максимально комфортні лампочки для вашої оселі.

Погане самопочуття через предмети побуту

Причина 3: невдалий вибір оздоблювальних матеріалів

Завжди варто звертати увагу на якість, сертифікати і виробників оздоблювальних матеріалів. Якщо ви замовляли все у надійної компаній, то хвилюватись немає чого. Адже такі речі мають дотримуватися сурового процесу виробництва і експлуатації. Неякісна робота оздоблювальних матеріалів виділяє шкідливі речовини, які шкодять вашому здоров’ю.

Причина 4: накопичення пилу

Іноді самопочуття може погіршитись через велику кількості пилу в ослі. Це не залежить від поганого прибирання, тощо. Можна хоч декілька раз на день протирати пил на поверхні, навіть не здогадуючись, що найшкідливіший пил знаходиться в інших місцях: в подушках, килимках з довгим ворсом, на книгах, у повітрі.

Причина 5: кімнатні рослини

Існують безліч рослинних кімнат, навіть отруйних, але вони не приносять небезпеки, просто стоячи на підвіконні. Однак, якщо їх пошкодити, вони можуть випаровувати шкідливі речовини і викликати алергію. Тому, варто добре знати, які рослини ви несете до себе додому. Наприклад, небезпечними вважаються дифенбахія, олеандр, молочай, кротон, адениума, монстера, примула.

Схожі статті

3 чарівні багаторічники для ледачого саду: посадили раз і назавжди, а краса надворі неймовірна

Не всім квітам потрібен постійний догляд. Розповідаємо вам про багаторічники, які можна висадити у себе в подвір'ї і забути, аж допоки вони не почнуть тішити розкішним цвітінням.

Городники Полтавщини потребують цих томатів як повітря: 5 сортів, які ростуть краще за всі інші

Розповідаємо у нашому матеріалі, на які сорти помідорів варто звернути городникам, що проживають на Полтавщині. Вже зараз можна активно робити розсаду.

Більше не сію огірки навмання: розділила грядку на 3 частини й перевірила, як краще за все

Щоб ніколи не думати, чи буде на городі врожай огірків, радимо спробувати цей метод посіву, який обов'язково вам прийдеться до душі. В чому він полягає?

Ці 3 процедури – обовʼязкові для туї: ніякого пожовтіння, а шикарна та пишна крона гарантована

Туя – вічнозелене дерево, яка при правильному догляді буде радувати око насичено-зеленим кольором. Як захистити тую від пожовтіння – розповідає "Сенсація".

Вони дійсно дають результат: 5 народних підживлень для саду та городу, які пройшли перевірку

Більшість народних добрив, які колись икористовували наші бабусі, виявилися абсолютно марними, але тільки не ці п'ять, які справді дають результат.

Коли варто сіяти буряк у квітні? Городники розповіли про 3 найважливіші фактори

Погода та стан ґрунту — дрібниці, на які не всі зважають. А потім дивуються, чому буряк не зійшов. Є 3 речі, про які варто подумати перед посадкою, щоб потім не кусати лікті.