Коли та як сіяти помідори на розсаду у 2023 році: терміни, правила та посівний календар по днях

Помідори – улюблена закуска та доповнення до всіх страв. Проте не кожен знає, що вони дуже вибагливі й потребують багато уваги, але результат буде того вартий. В які дні сіяти помідори на розсаду? Які основні правила? Про що потрібно знати? Всі відповіді шукайте у нашому матеріалі.

Звичайно, розсаду можна й купити, так само й готові, вже вирощені помідори. Проте погодьтеся, що набагато приємніше смакувати те, що змогли виростити власноруч вдома. Ми розкажемо всі тонкощі та правила посіву помідорів на розсаду, аби все вийшло якнайкращим чином.

Якщо ви сієте в себе вдома на підвіконні то знайте:

  • Перш за все, слід пам’ятати, що низькорослі та середньорослі помідори – краще старатися сіяти з середини березня та до квітня, але завжди орієнтуйтеся на погодні умови та хороше освітлення в кімнаті.
  • Високі помідори можна сіяти вже наприкінці лютого, а краще на початку березня.
Правила посіву помідорів на розсаду 
Правила посіву помідорів на розсаду

Якщо ж, вами вирішено починати посів на відкритому ґрунті – можна це роботи наприкінці березня, або на початку квітня.

Рекомендуємо звернути увагу на місячний календар з датами посадки помідорів в 2023 році. Березень містить такі сприятливі для цього дні: 1-3, 6, 9-12, 16-17, 20, 24-30. А в квітні запам’ятайте такі дати: 3-5, 7-9, 12-13.

При самостійному вирощуванню розсади, важливим етапом – є обрати хороше насіння, підготувати ґрунт для цього і вибираємо відповідний час для посіву, які ми зазначили вище.

Можна й купити вже готову розсаду, але пам’ятайте, що кущики, які ви берете повинні мати здоровий вигляд: стебло та листя – пружні, міцні та обов’язково однорідного кольору.

На останок, хочемо дати поради та поділитися правилами самого посіву: нам необхідний ґрунт, який збагачений спеціальними органічними добривами 2:1. На дні стаканчиків або ящиків – радимо зробити отвори для стоку зайвої води.

Далі, заповнюємо все підготованим ґрунтом та садимо насіння на глибину приблизно 2 см – не більше. Температура має бути не нижчою +25. Достатньо поливайте та отримаєте вже перший результат через тиждень.

Схожі статті

5 рослин, які краще ніколи не ставити у своїй спальні: експерти радять не просто так

Рослини приносять комфорт у приміщення, а також грають декеруючу роль. Тим не менш, деякі з них не варто ставити у себе в спальні. Експерт назвав 5 таких рослин.

Як прати пуховик на пуху: напрочуд простий, але найефективніший спосіб серед усіх

Як правильно прати пуховик на пуху? Виявляється, є напрочуд простий, але найефективніший спосіб серед усіх відомих. Детальніше в нашому матеріалі.

Чому сохнуть кінчики листя кімнатних рослин: рішення є і воно легке – просто зробіть це

Чому сохнуть кінчики листя кімнатних рослин? Виявляється, рішення є і воно легке. Щоб впоратися з цим питанням просто зробіть це. Деталі в нашому матеріалі.

Запам’ятайте ці секрети: як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто

Запам'ятайте ці секрети, адже неабияк вас виручатимуть. Ось як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік,

Що робити, коли картопляного лушпиння ціле “море” і в компост воно не влазить: є вихід

Картопля — продукт масового споживання, після якого залишається багато лушпиння. Господарі викидають його в компост або ж вигадують інші способи використання. Які саме - читайте далі.

Чудові сусіди для овочів та інші переваги чорнобривців на городі: усі секрети помаранчевої квітки

Змішані посадки на домашньому городі несуть в собі особливий сенс. Кожна рослина виконує в них свою роль. Редакція "Сенсації" дізналась, які переваги має посів на ділянці квітів чорнобривців.