Як позбутися цвілі на кухні: місця, які негайно потрібно прибрати

Як часто ви дивитесь за свій холодильник? А за раковину чи посудомийку? Розповідаємо про небезпечні місця, де може завестися грибок, який здатен зіпсувати не лише ваші продукти, а й життя.

Навіть якщо ви дуже часто прибираєте свою оселю, це не виключає можливості появи небезпечного грибка. Адже ми рідко звертаємо увагу саме на важкодоступні місця. Про них та багато інших місць, де може завестись грибок розповідаємо прямо зараз.

Цвіль у кухонних шафках та на фартусі

Цвіль у кухонних шафках зазвичай переходить зі стін. Але ще однією причиною цієї проблеми може стати чайник або ж пар від мультиварки. У том час на фартусі цвіль заводиться від залишку їжі та вологи. Такі умови – ідеальні для розвитку небезпечних бактерій і грибка. Тож фартух потрібно мити кожного дня – це в ідеалі, але не обов’язково. Слідкуйте за тим, щоб він був сухим та без залишок їжі. Більше того, якщо мити фартух кожного дня, буде простіше відчистити вид нього бруд, адже жир може сильно в’їдатись у поверхню. У той час волога, яка створюється навколо кухонних шаф, стає основною причиною виникнення грибка. Також цвіль досить часто виникає у шафі, де стоїть посудомийка. Такі місця потрібно мити ретельніше. Як і стільницю навколо раковини і злив. Там також збивається багато вологи.

Цвіль у підставці для ножів та мікрохвильовій печі

Саме у дерев’яній підставці для ніж може розвестись найбільша кількість цвілі. Але складність полягає у тому, що вимити такий засіб просто неможливо. Тож єдиних вихід – не ставити вологі ножі у дерев’яну підставку, лише насухо витерті. Або ж придбайте металеву підставку. Щодо мікрохвильової печі, то тут грибок з’являється через погане прибирання. Тож варто дуже ретельно вичищати залишки їжі, яка випадково там залишилась. Адже категорично заборонено розігрівати їжу в ураженій грибком мікрохвильовій печі.

Цвіль на кухні

Цвіль у холодильнику і біля простіру під холодильником

Причина появи цвілі під холодильним криється у конденсаті, який може стікати вниз. Тому так важливо інколи перевіряти ці місця. Адже волога в тандемі з залишками їжі на підлозі утворюють грибок. Така проблема може з’явитися навіть і у самому холодильнику. Наприклад, через зіпсовані продукти, які довго не викидають.

Дотримуйтесь цих правил і вам вдасться уникнути появи грибка.

Схожі статті

Гортензія не з картинки, а з вашого саду: спосіб в 2 хвилини, щоб квітка зацвіла на ділянці

Для того, щоб гортензія рясно зацвіла й довго радувала вас своїми квітками, потрібно зробити одну хитрість навесні - ви здивуєтесь, адже цей метод дійсно працює.

Секрет помідорів-велетнів розкритий: як зібрати такий рясний врожай у 2025, як ніколи раніше

Величезні помідори, соковиті та солодкі, — це окремий вид задоволення, яка жодна господиня не буде проти виростити у себе на городі. Як це зробити?

4 причини, які вказують на це: насіння не сходить і не проростає – 4 варіанти, як це виправити

Не проростання насіння призводить до зниження врожайності, але щоб цього уникнути, потрібно дізнатись причини такого явища - найголовніші помилки дачників.

4 правила і врожаю втричі більше: що зробити з малиною навесні, щоб вродила на славу і не раз

Чи знали ви, що насправді дуже легко підвищити врожайність малини, просто потрібно знати, що робити - садівники розклали все по поличках щодо догляду цієї рослини.

Посадіть ці 3 сорти томатів і забудьте про догляд: помідори вродять на славу – чемпіони 2025

Не секрет, що існують сорти деяких культур, які можуть без проблем вродити велику кількість смачних плодів за мінімального догляду, зокрема томатів - які помідори посадити, щоб не доглядати за ними?

Чому розсада чахне після підживлення янтарною кислотою? Всього 1 помилка, і вся робота марна

Як правильно використовувати розчин янтарної кислоти для обробки рослин – читайте у матеріалі "Сенсації" Розповідаємо про переваги засобу та коли його краще не використовувати.