Середа, 9 Червня, 2021

Як виглядає доросла донька Наталії Сумської, яку акторка досі вимушена забезпечувати, хоча їй вже майже 40

Знаменита українська акторка Наталія Сумська змушена утримувати свою дорослу дочку, якій вже під 40 та яка має власну дитину.

Наталя Сумська, на відміну від молодшої і не менш відомої сестри Ольги, не любить виносити особисте життя на загальний огляд. Вона не веде блог в соціальних мережах і не займається самопіаром, проте, зрідка героїня нашої сьогоднішньої статті все ж дає інтерв’ю, причому досить відверті.

Зараз Наталя заміжня за актором Анатолієм Хостікоєвим, з яким виховує сина В’ячеслава. Але це вже другий шлюб для Сумської. Її першим чоловіком був кінооператор Ігор Мамай, який зняв картини “За покликом серця” і “Помилуй і прости”. У подружжя народилася донька Дарина, яка обрала кар’єру естрадної співачки.

Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв
Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв

Син Наталії Сумської та Анатолія Хостікоєва
Син Наталії Сумської та Анатолія Хостікоєва

Якщо про сина Наталя згадує та розповідає з ніжністю, то тема дочки для неї болюча. Коли Дарині виповнилося 17, вона почала вчитися в естрадно-цирковому коледжі, тоді ж батьки купили їй окрему квартиру. Спадкоємиця актриси співала в ансамблі прикордонних військ і була головною зірочкою колективу, однак вона звідти пішла, коли вийшла заміж за музиканта Юрія Трофименко.

Наталія Сумська з донькою (справа)
Наталія Сумська з донькою (праворуч)

Сімейному щастю не судилося тривати вічно — вже 3 роки як Дарина вдова, тому Сумській доводиться самотужки забезпечувати дорослу дочку і 11-річну онучку:

“Зараз я повністю опікуюся донькою і онукою, і всі ці проблеми повинна вирішувати я. Вона просто живе на світі. Вона повністю сподівається, що я їй все надам, всі ці можливості”.

Наталія Сумська в програмі Зірковий шлях
Наталія Сумська в програмі Зірковий шлях

За словами Наталії, це у спадкоємиці від батька, який свого часу теж чекав, що його хтось запросить, щось запропонує, а не сам ішов та шукав можливості. Сумська намагалася пояснити дочці, що вона не вічна і коли її не стане, то допомагати буде більше нікому, на що Дарина говорить: “Як Бог дасть”.

Дочка Наталії Сумської Дарина
Дочка Наталії Сумської Дарина

Поділіться статтею

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Ані Лорак та її колишній чоловік Мурат Налчаджиоглу знову разом: пара зійшлася в день народження дочки

0
Популярна співачка Ані Лорак та її колишній чоловік Мурат Налчаджиоглу підігрівають чутки про возз'єднання в день народження спільної дочки Софії.
Родина Тіни Кароль

Як Тіна Кароль повідомила сину про смерть коханого чоловіка і батька Євгена Огіра: “Тато полетів на хмарку”

0
Історія кохання співачки Тіни Кароль та її продюсера Євгена Огіра змусила плакати всю країну, адже закінчилася вона занадто рано і несподівано.
Наташа Корольова

Наташа Корольова звинуватила жертв домагання у тому, що з ними сталося: “Нащо ви потім дивуєтеся?”

Наташа Корольова знову дивує своїм ставленням до гостро-соціальних питань.

Популярне

Останні новини