Де живе Олег Винник? Повелитель вовчиць ховає дружину в елітних апартаментах з охороною: наче Рапунцель

Відомий український виконавець Олег Винник роками успішно приховує свою сім'ю і навіть місце проживання. Артист не вважає за потрібне ділитися з фанатами особистими речами, і є прихильником думки, що музиканта мають цінувати за його творчість, а не за брудну білизну.

Олегу Виннику роками вдавалося приховувати не тільки факт свого одруження, але навіть місце свого проживання. Тому любителям конспірології особливо сподобаються кадри, які вдалося отримати журналістам.

Де живе Олег Винник

Де живе Олег Винник

Папараці прослідкували за зіркою прямо до його місця проживання і дізналися, де проводить свої вечори головний вовк країни. Олег Винник живе у затишній квартирі, розташованій на вулиці Гоголівській в місті Київ. За словами інсайдерів, артист має там апартаменти. Про це свідчить не лише його машина, яка припаркована на закритій території будинку. Але й документи на реєстрацію торгових марок артиста, де вказано місце його проживання.

Будинок, в якому мешкає зірка – це престижна реконструйована дев’ятиповерхівка. Територія навколо нього закрита, і ретельно охороняється.

Варто відмітити, що не так давно Оля Полякова заявила на всю Україну, що артист дійсно одружений, як і підозрювала його шанувальники. Вона пожартувала щодо того, що Олег постійно знімає обручку перед зйомками. Односельчани артиста також говорять про те, що він одружився у досить молодому віці, а його благовірного стала ніхто інша, як його бек-вокалістка Таюне. У пари підростає спільний син Юліан, який певний час проживав у Німеччині. Де зараз знаходиться хлопчик достовірно невідомо, але цілком можливо, що він давно повернувся на історичну батьківщину.

Втім, у шоу-бізнесі ходить і інша версія стосунків між артистом та його підлеглою. Подейкують, що вони дійсно були одружені, але давно. Мовляв, розлучилися, та Олег не зумів залити екс-кохану на призволяще і влаштував її до себе на роботу.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини