Софія Ротару вразила фото з особистого архіву: на ньому всі молоді

Софія Ротару в річницю весілля з чоловіком показала фото з особистого архіву. Співачка вийшла заміж в 1968 році, і зберігала вірність чоловікові навіть після його смерті.

У 52-у річницю шлюбу з нині уже покійним чоловіком Софія Ротару поділилася з прихильниками зворушливою світлиною. Артистка і відома співачка опублікувала в Instagram чорно-біле фото з особистого архіву, на якому вони з чоловіком в молодості. “Є вічне кохання…”, – підписала фото знаменитість.

Софія Ротару одружилася з керівником пісенного ансамблю “Червона рута” Анатолієм Євдокименком 22 вересня 1968 року. Подружжя прожило в шлюбі цілих 34 роки, проте Євдокименко помер від інсульту. Софія кохала чоловіка все своє життя, і зберігала вірність навіть після його загибелі.

Софія Ротару з чоловіком
Софія Ротару з чоловіком

Артистка вийшла заміж за музиканта в далекому 1968 році, а в 1970 році у них народився єдиний син Руслан. У 2002 році чоловіка зірки забрав інсульт. Софія Ротару дуже важко сприйняла особисту трагедію. Вона стала замкнутою, відмовилася виступати на концертах і хотіла покинути сцену.

Після смерті коханого чоловіка співачка більше не виходила заміж, а присвятила себе синові й двом внукам.

«Ви справжній приклад. З річницею.», «Так, є вічне кохання. Воно найкрасивіше і найдорожче кохання. Дар унікальних людей.», «Найкращі», – написали в коментарях прихильники знаменитості.

Нагадаємо, 7 серпня цього року Софія Ротару святкувала день народження – її виповнилося 73 роки. Одним з перших привітав артистку син зірки – продюсер Руслан Євдокименко, в Instagram він написав теплі слова для мами.

 

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини