Як виглядає колишня дружина Віктора Павліка та чим займається після “програшу” Репяховій: жінка в розквіті сил

Лариса Созаєва — жінка, яка фактично двічі підкорювала серце Віктора Павліка. Вони зустрілись ще в 90-х, коли жінка приїхала на работу танцівницею в Тернопільську філармонію, а Павлік там співав.

Созаєва згадує, що Віктор хотів запросити її в ресторан, але вона відмовилася, та через рік він повторив свою пропозицію, все-таки отримавши ствердну відповідь від жінки. Вона одразу сказала, що нічого романтичного між нею і Павліком бути не може, але співак не покинув своїх спроб завоювати увагу і серце Лариси.

Танцівниця підписала контракт і полетіла в Туреччину працювати — співак полетів за нею. А повернулись звідти вони вже разом.
Віктор Павлік присвячував їй пісні — “Яна”, “Шикидим”, “Лейла”, а Лариса в 1999 подарувала йому сина Павла, якого вона виховували разом до 2008 року. В 2008 році подружжям розлучилось, щоб в 2012 одружитися знов. Але вдруге шлюб протримався недовго, оскільки Павлік зустрів молоду Катю Репяхову, заради якої покинув дружину у 2016 році.

Щасливе подружжя Павліка-Созаєвої

Лариса Созаєва важко переживала це розлучення. У своєму аккаунті в соцмережах вона навіть виклала пост, в якому написала:

“Стало дуже страшно, що я залишусь одна, що я негарна, стара і як жінка нікому не буду потрібна…”

Через 4 роки після розлучення екс-дружину Павліка спіткало ще одне горе — від онкології помер їх спільний з виконавцем син Павло, якому було лише 17 років. Але сильну жінку не зламає нічого.

Лариса Созаєва після розлучення

У 2021 році в Мережі з’явилась інформація про те, що Віктор Павлік з новою молодою дружиною вимагають від Созаєвої з’їхати з квартири, яку жінці придбав співак. Між обраницями зірки розпочалась справжня війна: низка судових розглядів, публічне перемивання кісток. Зрештою Репяхова перемогла та відсудила в Лариси певну суму.

Як виглядає Лариса Созаєва зараз

Навіть після цього всього Лариса Созаєва зберегла гідність. Зараз вона все так же прекрасно виглядає, як і 25 років тому — підтягнута фігура танцівниці у минулому робить жінку ще молодшою, густе темне волосся, широка посмішка та позитивний настрій.

На своїй сторінці в Фейсбук вона виражає свою активну життєву позицію та висвітлює події в Україні. Про особисте життя екс-дружини Павліка нічого не відомо.

Схожі новини