Куди зникла перша дружина Горбунова? Зірка балету вийшла на пенсію і перед розлученням зробила Юрія дідусем

Колись Юрій Горбунов став причиною розпаду сім’ї. Працюючи у театрі зі своєю майбутньою дружиною Людмилою Горбуновою, йому вдалося привернути увагу чужої дружини і молодої мами та підкорити її настільки, що вона погодилася покинути заради нього абсолютно все. Жінка була старша за нього приблизно на 10 років, але це аж ніяк його не лякало.

Куди зникла перша дружина Юрія Горбунова

Юрій Горбунов з колишньою дружиною Людмилою
В мережі з’ясували, куди зникла перша дружина Юрія Горбунова

Разом з коханою він прожив у шлюбі близько 10 років. Людмила встигла вийти на пенсію після тривалої роботи у балеті, виростити разом зі своїм молодим чоловіком дочку Ксенію, яку він удочерив, і навіть зробити Юрія дідусем.

2015-го пара повідомила про розлучення, а офіційно причиною розлучення послужили різні погляди на життя. Вочевидь, у центрі цих поглядів знаходилася Катерина Осадча.

Юрій Горбунов
В мережі з’ясували, куди зникла перша дружина Юрія Горбунова

Так, Юрія активно підозрювали у таємному романі зі своєю партнеркою і 2017-го стало відомо, що ці підозри не були безпідставні: Осадча вже знаходилася у цікавому положенні і готувалася до пологів.

Розписатися пара прийняла рішення лише після того, як стало відомо про майбутнє народження первістка Юрія.

Пізніше зіркове подружжя розповіло, що їхня історія розвивалася дуже поступово. Спочатку телеведучий підвозив колегу додому, потім зайшов на чай, а потім закрутилося. Про свою колишню дружину Юрій на публіку майже на згадував. Людмила продовжує знаходитися на пенсії і веде непублічний, закритий образ життя.

Тим часом нова благовірна зірки встигла народити йому вже двох дітей, і пара при цьому активно обговорює імовірність усиновлення малюка, або ж народження дівчинки.

Схожі новини