Могла бути з Педаном або Притулою: подивіться, кого обрала в супутники життя ревізорка Ольга Фреймут

Фреймут стала дуже відомою завдяки ранковому шоу “Підйом”, яке вона вела разом зі своїми колегами та друзями Олександром Педаном та Сергієм Притулою. Втрьох вони створювали неймовірну атмосферу у студії та могли зарядити глядачів на цілий день. Саме тому, вони були дуже популярними, і сприймати їх окремо було згодом дуже важко.

Педан, Притула, Фреймут на Підйомі

Поки йшли зйомки “Підйому” Олі встигли сто разів приписати романи то з Педаном, то з Притулою, адже вони були дійсно дуже дружніми, їхнє спілкування іноді здавалося не досить дружнім, а скоріше більш близьким, проте крім роботи та товариства, між ними трьома нічого не було.

Та як відомо, що Олександр був одружений ще зі студентських років, і Сергій також був не з вільним серцем. А ось про особисте життя Олі відомо те, що ще у Лондоні вона народила британцю доньку Злату, але сім’я не склалась. Тому Фреймут приїхала до України та почала своє життя з чистого аркуша.

І вже у досить свідомому, дорослому віці теле-діва зустріла свого коханого чоловіка, за якого вийшла заміж. Обранцем Олі виявився генеральний продюсер Нового каналу Володимир Локотко. І саме за нього жінка насправді боролась з іншою своєю колегою, і через це позбавилась роботи на телебаченні.

Та зараз Фреймут вже кілька років заміжня за своїм обранцем. Саме Володимиру жіночка народила двох дітей. Зі сторони її родина виглядає дуже гармонійною та щасливою. Тому, можна сміливо сказати, що Фреймут дочекалась свого чоловіка, який зміг зробити її дійсно щасливою жінкою, яка відчуває опору та захист.

Схожі новини