Племінниця Камалії провела час з Борисом Джонсоном: у найбагатшої співачки України є неочікувані зв’язки

Після того, як Камалія вийшла заміж за британо-пакистанського мільярдера Мохаммада Захура, у її життя увійшли численні світські заходи та бізнес-зустрічі, на яких артистка часто присутня. Для партнерів свого чоловіка Камалія час від часу виконує пісні, гімни, і завжди готова взяти активну участь у спілкуванні, аби підтримати свого благовірного.

Чоловік Камалії Захур вразив зізнанням про стосунки з колишньою дружиною
Племінниця Камалії провела час з Борисом Джонсоном

Не дивно, що у результаті такого образу життя у героїні нашої статті є численні зв’язки, яких вона навіть не приховує.

Племінниця Камалії провела час з Борисом Джонсоном

Наприклад, минулого року Камалія повідомила, що не дивлячись на офіційну позицію Пакистану, завдяки близькості Мохаммада до влади країни йому вдалося передати Україні військову техніку. Дана новина наробила багато гаміру в мережі та підвищила репутацію зіркового подружжя в шоу-бізнесі.

Завдяки корисним знайомствам мільярдер також дізнався про повномасштабне вторгнення заздалегідь, що дало йому можливість евакуювати своїх дочок. Співачка в свою чергу відмовилася покидати батьківщину і, знаючи, що на неї чекає, все одно залишилася. Ба більше, артистка навіть говорила про те, що хоче піти на передову, і бути як її сестра, яка зараз служить Україні.

Племінниця співачки активно йде по її стопах. Музичну кар’єру вона не будує, однак вже може похизуватися спільною фотографією з Борисом Джонсоном. Так, нещодавно Камалія оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію, на якій показала свою родичку у компанії колишнього прем’єр-міністра Великобританії.

Племінниця Камалії провела час з Борисом Джонсоном

Окремо варто відмітити неймовірну схожість співачки та її племінниці.

Схожі новини