“Дякую, що підходите”: Переможець “МастерШеф-7” Пава влаштував фотосесію у супермаркеті Сільпо

Так, наприклад найкумедніший учасник та переможець сьомого сезону “МастерШеф” Вадим Бжезинський, який став більш відомий як Пава, став дуже популярним та його особистість почала цікавити українців. Оскільки на шоу Вадим проявив себе як гарна людина, справжній професіонал та гуморист.

Пава

Паву поважали та прислухалися до його думки, питали порад і багато хто хотів бути схожим на нього. На проєкті він вражав суддів своїми креативними рецептами та гарними презентаціями. Він легко долав всі конкурси, хоча й потрапляв до чорних фартухів. Але у своєму сезоні він здобув перемогу. А от у Битві сезонів Бжезинський дійшов до фіналу.

Після проєкту Пава став дуже популярним і почав вести власний блог у соціальній мережі instagram. Тому за ним стежить велика кількість людей. Вадим кожного дня знімає сторіси та ділиться подіями зі свого життя. Так, нещодавно Вадим відкрив у Києві ресторан та повністю перебрався до столиці разом з дружиною.

Оскільки Пава завоював народну любов від прихильників шоу “МастерШеф”, то його почали впізнавати на вулицях. Але знаменитістю чоловік себе не вважає. Тому, коли його просять зробити з ним фотокартку, його це дуже тішить та дивує. Але кухар завжди радий поспілкуватися зі своїми прихильниками та зробити їх трошки щасливішими.

Сторіс Пави

Так, днями чоловік виклав історію, де з ним фотографуються співробітники Сільпо. Це дуже мило, коли люди попри те, що знаходяться на роботі, просто підходять до свого кумира і роблять з ним заповітне фото. Адже колись він і сам був простим хлопцем.

Популярне зараз

Схожі новини