Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна із Запоріжжя: чим вона гірша за Тоню Матвієнко та чому співак пішов

Арсен Мірзоян відомий український співак, життя якого дуже цікавить широку аудиторію, оскільки він є ще й чоловіком відомої Тоні Матвієнко.

Арсен вже був одружений до союзу з Матвієнко. Його дружиною буда просто жінка, яка не потребувала від нього великих досягнень. Її влаштовувало, що Арсен працює на заводі і проводить багато часу разом з дітьми та з нею. Звісно, місто Запоріжжя потребує трохи менше, ніж Київ. Але й там варто працювати багато часу аби утримувати родину на рівні.

Мірзоян з Анною
Мірзоян з Анною

Та в певний момент свого життя Мірзоян вирішив, що йому до вподоби співати. Й через це чоловік наважився піти на шоу “Голос країни” аби впевнитися у власних силах та довести, що він є дуже талановитою людиною та може жити своє краще життя.

Так і вийшло, але вже без Анни. Змінилося все після знайомства Мірзояна з Тонею Матвієнко на проєкті. Між ними зав’язалася дружба, але не одразу і навіть в одному інтерв’ю Тоня зізнавалася, що навіть не думала руйнувати родину Арсена. Це було його чоловіче рішення.

Проте зі своєю колишньою дружиною Мірзоян зберіг нормальні, батьківські  відносини, до того ж він залишив їй усе спільно нажите у шлюбі майно. Тож, Анна з синами ні в чому не має потреби.  Та й. у житті синів Арсен продовжує брати активну участь, але зізнається — проводити час разом матері його дітей не хочуть, а от самі діти залюбки збираються разом.

Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна
Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна

Тож, нині Арсен не має провини перед мамою своїх синів, адже допомагає їй з усіма життєвими проблемами. Та, як відомо, Аня поки що так і не змогла знайти заміну колишньому чоловікові. Хоча жінка вона красива та видна, але все це ховається всередині. Тому весь свій час та любов жінка присвячує синам.

Схожі статті

Як виглядає екс-чоловік Аліни Гросу: молодий красень, який замилив їй очі і став альфонсом у приймах в іншої

Декілька років тому Аліна Гросу встановила новий рекорд в українському шоу-бізнесі по короткотривалості шлюбу. Її союз з російським бізнесменом протривав півроку.

Настя Каменських прийшла на премію з великим животом: майбутня мама вирішила не ховати очевидне

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу своїм виглядом на премії "Музвар", яка сталася днями. Усі деталі в статті.

Проміняв довгі кучері на коротку стрижку: як змінився народний артист Віктор Павлік за час своєї творчості?

Народний артист України Віктор Павлік на сцені все 39 років та й нині продовжує радувати шанувальників. Як змінився за час своєї творчості символ української музичної культури?

Як виглядає екс-чоловік Соломії Вітвіцької: красень, який не подарував зірці дітей і змагався з нею у славі

Знаменита українська телеведуча Соломія Вітвіцька 8 років прожила у шлюбі з режисером Владом Кочатковим. Як раптом пара повідомила про розлучення.

Багатодітна учасниця “МастерШеф 12” Ольга Рябенко показала своїх дітей: усі як під копірку схожі (ФОТО)

Учасниця нового сезону кулінарного шоу Ольга Рябенко показала, як виглядають усі її діти. Також зірка розповіла, яких принципів достримується у вихованні.

Смілива піксі або стрижка “під хлопчика”: Тіна Кароль, Алла Мазур, Олена Кравець обрізали волосся (ФОТО)

Короткі стрижки пасують далеко не всім жінкам. Однак, навіть в шоу-бізнесі є яскраві приклади того, що правильна робота стиліста приводить до приголомшливих результатів.

Мітчелл показала маму Фреймут в юності та себе маленьку: світла сорочка та великі чорні окуляри (ФОТО)

Донька знаменитої української журналістки, телеведучої, а нині письменниці Ольги Фреймут оприлюднила цікаву архівну світлину з власного дитинства, на якій її зіркова мама ще зовсім юна.

“Кожен день в моїй машині”: дружина Віктора Павліка в обіймах іншого чоловіка засвітилася на публіці (ФОТО)

У Києві 26 вересня відбулася музична премія для українських виконавців MUZWAR AWARDS 2023, де з'явилося багато знаменитостей з шоу-бізнесу, і Віктор Павлік з дружиною теж завітали на знакову подію.

Маша Єфросиніна обскакала Катю Осадчу і Лесю Нікітюк: “Я вище всіх своїх друзів та працівників”

Знаменита українська телеведуча Маша Єфросиніна показала, наскільки вона висока в в реальному житті. Чи можуть з нею позмагатися Леся Нікітюк та Катя Осадча?