Тимур Мірошниченко висловив свою думку про патріотизм Світлани Лободи: “Має сказати своїми губами”

Лобода відома українська співачка, яка здобула неабияку популярність та визнання, оскільки стала частиною гурту “ВІАгра” та стала відомою як в Україні, так і в росії, і це нікого раніше не хвилювало, же саме ти виступаєш, якою мовою співаєш, з ким дружиш, кого любиш, тобто не було розподілу нас з артистами росії. Шоу-бізнес був змішаний, адже деякі артисти виступали й тут і там.

Світлана Лобода

Але, чомусь російська сцена завжди вважалась більш перспективною і всі артисти України думали, що там можна більше заробити, тому численна кількість артистів, це співаки, актори, коміки, телеведучі, всі вони в певний момент свого життя переїхали до росії та вже там реалізовували себе.

В це число артистів входить й Світлана Лобода. Вона була дуже популярна в Україні, а згодом і в росії, але обрала для творчості другу країну. Тому, багато років у співачки також було замилене світосприйняття.  Але коли російські війська ввійшли в рідне місто артистки, вона ніби зняла рожеві окуляри та повністю змінила свою думку з приводу останніх подій. Лобода, по-перше, поїхала з рф і почала активно допомагати українцям.

Спочатку вона дуже каялась, публічно плакала та просила вибачення в українців, але це виглядало дуже награно, тому артистці майже ніхто не повірив. І лише коли вона почала віддавати мільйони на відбудову Ірпеня та створила пункт допомоги, люди почали потроху приймати її як українку. Але колеги ні.

Так, в одному з інтерв’ю Тимур Мірошниченко висловив свою думку про Світлану, і звучала вона так:

“Якби вона своїми губами проговорила, покаялася, але ж вона все одно своїми губами не сказала це досі.І вишиванка і українська пісня – це інструмент. Але поки ти своїми губами не скажеш це – люди не повірять” — висловився Тимур.

І насправді більшість українських колег Світлани мають схожу думку з думкою Тимура, адже артистка справді показує свою позицію діями, а не словами.

Схожі новини