Іспанський коханий Ані Лорак публічно відреагував на критику поведінки співачки: “Наша свобода мовчати”

Після 2014 року Ані Лорак регулярно стикається з критикою та хейтом у свою сторону. З відомих причин у артистки не складаються хороші стосунки з українським слухачем, а після 2022-го ці взаємини лише загострилося.

Дочка Ані Лорак пофарбувалась у блонд
Бойфренд Ані Лорак підтримав співачку

Зірка втекла з російської федерації та сховалася в Іспанії. Через шквал критики їй навіть довелося видалити свою особисту сторінку в соціальній мережі Instagram, яку вона відновила лише через півроку. Тоді ж стало відомо, що у виконавиці нове місце проживання — Іспанія.

Бойфренд Ані Лорак підтримав співачку

Бойфренд Ані Лорак підтримав співачку

Переїзд приніс зміни і в особистому житті: у Лорак з’явився новий бойфренд — іспанський тренер з йоги Ісаак Віджраку. Спочатку пара тривалий час натякала на свій любовний зв’язок, але згодом наважилася сказати все прямо.

Звісно, від Ісаака не могла приховатися численна критика, яка сиплеться на його кохану у коментарях під її публікаціями, і нещодавно він на це відреагував. Чоловік оприлюднив публікацію, в якій розповів користувачам про свободу зберігати мовчання.

“Свобода — один з найдорогоцінніших дарів, котрі в нас вижу житті. Вона дозволяє нам виражати себе, бути вірними собі та йти за своїми мріями, не боючись засудження та тиску. Але цю свободу можна легко відняти, якщо ми дозволяємо токсичниму суспільству управляти собою. Необхідно завжди прагнути до поваги волі кожного, у тому числі власної. Наша свобода говорити та наша свобода мовчати має бути правом кожного”

Ані Лорак підтримала свого бойфренда у коментарях, схваливши його текст.

Схожі новини