Зірки з великим серцем, які відвідали Донеччину: Хіменес-Браво, Птушкін, Дантес, Дурнєв

Кожен українець знає, що з 2014 року Донецьку область окупували російські загарбники, які нахабно знущаються з жителів області протягом 9-ти років. Тому, майже всі бояться туди їздити, особливо зараз.

В будь-якому випадку Донецьк та вся Донецька область – це Україна, інакше бути не може. Шкода лише те, що раніше далеко не всі усвідомлювали наскільки серйозна ця проблема, цей напад. І лише у 2022 році все населення України усвідомило, що це була війна не тільки для Донбасу, а ще й для всієї країни. Але ніхто не хотів цього визнавати, поки власними очима не побачив наслідки війни у своєму місті.

Та все ж таки є серед й серед відомих людей ті, хто рано чи пізно визнав значущість Донбасу. Наприклад, Сергій Притула зі своїм фондом з 2014 року активно допомагає армії у Донецькій області, він неодноразово їздив туди й дізнавався ситуацію. Також і Святослав Вакарчук з 2014 року їздив у міста Донбасу та допомагав хлопцям вижити. А ось з 2022 року кількість зірок, які їздять туди збільшилась.

Ектор Хіменес-Браво

Ектор на Донбасі

Наприклад колумбійський шеф-кухар, який вже давно має українське громадянство Ектор Хіменес-Браво. Чоловік живе в Україні понад 15 років і всім серцем щиро любить її. Він вважає, що немає людей краще ніж наш народ. Коли розпочалась війна, кухар не залишив рідну для нього країну, а почав активно підтримувати її. Так, Ектор вже неодноразово бував у Донецькій області.

Антон Птушкін

Відомий український тревел-блогер та волонтер Антон Птушкін також їздив у Донецьку область аби задокументувати всі злочини росії, які вони скоїли проти українського народу. Також відомо, що Антон активно допомагає Донецькій області.

Володимир Дантес та Олексій Дурнєв

Дантес і Дурнєв у Донецькій області

Володя й Олексій разом займаються волонтерським проєктом, який відкрив їм горизонти Донбасу і днями вони разом з командою відвідали окуповані міста Донбасу та привезли багато необхідних речей для військових.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі