“В дитинстві завжди додавала собі віку”: Оля Полякова повідомила про проблеми, які спіткали з її роками

Суперблондинка Оля Полякова довгий час приховувала свій справжній вік, вважаючи ганебним починати свою кар'єру у 30 років. Які ще проблеми спіткали жінку пов'язані з її роками?

За відверті та щирі розмови в спільному проєкті “Дорослі дівчата”, співачка Оля Полякова та телеведуча Маша Єфросиніна не очікували такої уваги й зворотного зв’язку від прихильників. Щобільше, майже у кожному новому випуску викривається правда та ексклюзивна інформація з життя зірок.

Так, в одному з випусків, артистка сучасності Полякова вперше зізналася, що брехала про свій справжній вік і пояснила, чому так відбувалося. Зараз їй 44 роки, а завжди вдавала себе на 5 років молодшою. Розуміла, що вона прекрасно та розкішно виглядає точно не на свій вік, тому вирішила доцільним його приховати.

Вона усвідомлювала, що їй виповнилося 30 років, нічого майже не досягла, була ніким, хоча 15 років працювала вже, як кінь на українській сцені. За словами співачки, її пісні слухали тільки близькі родичі, а кліпи переглядав лише чоловік Вадим, на які давав кошти. І ось, коли Олі виповнилося 30 років, у її день народження, масштабний та величезний, де було запрошено купу ЗМІ, вони запитали: “Скільки вам років?”, тому та відповіла, що їй 25. На той момент, зірці здавалося, що розпочинати свою кар’єру у 30 трішки соромно.

Оля Полякова
Оля Полякова розповіла, як брехала про свій вік

Лише тепер Полякова усвідомила, що цифра у паспорті – ніщо, порівнюючи з тим, що зараз відбувається в нашій країні й нарешті вона спокійно може говорити, що їй 44 роки.

Нещодавно у новій порції “Дорослих дівчат” Полякова повідомила, які ще проблеми спіткали пов’язані з її віком. Артистка розповіла, що в дитинстві завжди додавала собі віку й це, імовірніше за все, пов’язано з самооцінкою, з неприйняттям себе.

“То я собі додавала, то я собі віднімала. Мало того, вік всіх, хто мене оточував мені теж не подобався”, – розповіла зірка.

Додала, вона соромилася, що її чоловік Вадим Буряковський старший за неї на 15 років, аж доки не назвала свій справжній вік і не усвідомила, що і сама жінка не маленька дівчинка. Тому, з часом, цей бар’єр неприйняття себе просто відпав, адже нікому немає ніякої справи, скільки тобі років та твоїй другій половинці.

Популярне зараз

Схожі новини