Зірковий конфлікт розпочався з того моменту, коли Єфросиніна та Полякова почали обговорювати Злату в одній з програм “Дорослих дівчат” й навели слово в слово її фразу зі сторіз. Там Злата зверталася до артистів, які покинули територію України на початку повномасштабної війни, а потім повернулися, коли зрозуміли, що вдома стало більш-менш спокійно.
Сама Огнєвіч стверджує, що мова в програмі йшла саме про неї, оскільки цитата була наведена майже точнісінько так, як сказала Злата у своєму Instagram. Каже, що побачивши відео, де Маша говорить, що вона не її мала на увазі – це викликало на устах знаменитості посмішку. Після того співачка не говорила ані з Олею, ані з Машею.
![Злата Огнєвіч натякнула на нового коханого чоловіка](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2022/09/1-31.jpg)
Артистка не розуміє, на що образилися її колеги, адже вважає, що сказала правду. Імовірніше за все, у дописі Огнєвіч, Єфросиніна та Полякова побачили себе, розгнівалися та розкритикували Злату в одному з випусків “Дорослих дівчат” й навіть назвали її лицеміркою. Мовляв, вона просить підтримки, пропіарити власні пісні, а поза спиною почала обговорювати. Цікаво, але ніхто у цьому конфлікті імен не називав, тому можна виправдовуватися, типу не мали на увазі саме цю особистість.
![Полякова та Єфросиніна говорять про фігуру](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/04/3939a578-4b76-45d4-8ec7-685b2007dd2d.png)
Також за словами Злати, вона не розуміє, чому шуму підняла сама Маша, адже зірка мала на увазі артистів сцени, а Єфросиніна телеведуча, журналістка та громадська діячка. Переконана, що в цей момент у подружок було відсутнє об’єктивне оцінювання себе.