Саморозвиток попри війну: Володимир та Олена Зеленські показали, які книжки читають тв радять іншим

Кожна людина, яка прагне саморозвитку обирає для себе різні шляхи до цієї мети, але книги є в списку кожного. І Володимир та Олена Зеленські не є виключеням з цього правила.

Книги бувають абсолютно різними, як і люди, тому кожен може обрати для себе той стиль, який приваблює, цікавить та може бути корисним саме для вас. Будь-яка книга – це всесвіт, в якому можна знайти знання, відповіді на власні питання, поради та нові відкриття. Хтось полюбляє психологію, хтось романи, а для когось цікава історія життя успішних людей. Звісно, люди можуть читати й різні стилі, які зовсім не схожі за дією, але є корисними для читача.

Президентське подружжя у мистецькому арсеналі
Президентське подружжя у мистецькому арсеналі

Наприклад, днями у Києві в Мистецькому арсеналі відбулося відкриття чергового книжкового Арсеналу. На цю важливу подію завітало президентське подружжя Володимира та Олени Зеленських. І насправді це не дивно, адже Зеленський не приховував ніколи, що він любить читати книжки, які допомагають йому розвиватися. А от перша леді взагалі підтримує один цікавий книжковий проєкт України, а це означає, що до книжок вона не байдужа.

Які книжки читають Володимир і Олена Зеленські
Які книжки читають Володимир і Олена Зеленські

Отже, на книжковому Арсеналі Володимир обрав для себе книги “Чому захід панує”, яку написав Ян Морис. А також “Теорії змов. Як (не) стати конспірологом” Максима Яковлєва. Натомість перша леді вирішила поцікавитись художньою та психологічною літературою, і ще Олену зацікавила книга про історичну постать княгині Ольги.

Як бачимо, інтереси у подружжя досить різні, адже сам президент обирає книжки, які дозволяють йому ще краще зрозуміти політику та способи влади, і також інформацію, яка збереже у ньому людину при владі. А Олена Зеленська полюбляє більш спокійні книги, які можуть розвинути її як жінку, а також доповнити історичні події, які вона вже знає.

Володимир і Олена обирають книжки
Володимир і Олена обирають книжки

Тож насправді зовсім неважливо які саме книжки ви читаєте, адже в будь-якому разі це розвиток і влад у себе та своє майбутнє. Можна запозичити назви книг у президентського подружжя, а можна завітати до Арсеналу та обрати щось під власні інтереси.

Схожі статті

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.

Колишній чоловік зірки “МастерШеф” Каті Великої засвітився у суперкарі з іншою жінкою: кого лайкає мільярдер

Успішний мільйонер — айтівець Андрій Великий ще офіційно не розлучився зі своєю дружиною - зіркою програми "МастерШеф" Катею Великою. Але опублікував нове фото з жінкою в авто в соцмережах.