Реальна мрія українських Барбі: історія рожевого озера, яку не розповідав навіть Андрій Бєдняков

Наша Україна – це країна, яка славиться неймовірною родючістю, але все це не закінчується на соняшниках, вугіллі, овочах, фруктах та різних простих і речей, що необхідні нам для виживання та для експорту в інші країни світу. А ще й неймовірними красотами.

Ми маємо змогу відвідати більшість нахвалених і популярних місць у світі не перетинаючи кордони України. Адже у нас самих дуже багато цікавих місць для відпочинку і просто для того, щоб наші очі могли побачити справжні дива світу. Але, ми мало що про це знаємо, бо цю інформацію нам подають лише сучасні блогери.

Лемурійське озеро

Наприклад, ви щось чули про рожеве озеро? певно, про те, що в Австралії, яке має колір справжнього баблгаму так, а про Українське, про те, що знаходиться в Херсонській області, яка окупована росіянами наразі? Можливо так, можливо ні, але ми розкажемо, що це за диво таке.

Рожеве або Лемурійське озеро – це справжнє українське “Мертве море”. Зміст солі тут досягає 35%, а розсип відтінків рожевого створює ілюзію чарівної казки. Кристали переливаються на сонці, а краєвиди зачаровують. Це місце назавжди закарбовується у пам’яті і змушує вірити у дива світу.

Рожевий колір води зумовлений життєдіяльністю водорості Дуналієла солоноводна. Вода рожевого озера збагачена різними мінералами, кислотами, вуглеводами, азотистими речовинами, солями, переважно хлористого магнію та калію, йодистого натрію, бромистого магнію, а лікувальні грязі водоймища сертифіковані в ЄС. Тож, багато людей їздять сюди лікуватися і поєднувати приємне з корисним.

Дорога

Рожеве озеро на Херсонщині

Спочатку варто доїхати до Херсона. І вже від Херсона сісти на автобус, який довезе вас до села Чаплинки, далі вирушайте автобусом або на таксі до села Григорівка. Саме там і базується рожева вода.

Але варто нагадати, що зараз краще почекати з подорожами у Херсонську область, тим паче, що саме біля рожевого озера нещодавно були військові агресії з боку росіян.

Схожі статті

Ідеальний відпочинок на Черкащині, про який досі мовчить Андрій Бєдняков: чим унікальний Буцький каньйон?

Україна – це країна сюрпризів та справжніх природних скарбів. Вона має в собі стільки незвіданих вершин, озер, гір, морів та краєвидів, що навіть страшно уявити. І з кожним роком велич та краса України росте.

Українська Венеція – це реальність: місто Вилкове, яке перенесе вас у Європу – Антон Птушкін ще не був там

Україна ніколи не припинить дивувати своїми краєвидами і таємницями. напевно й життя не вистачить, аби об'їздити всі місця та локації, якими багата наша країна. І це насправді диво якесь.

Містичне озеро з привидами, яке перенесе вас у таємний світ: Дмитро Комаров про це не розповідав

Україна давно славиться своїми цікавими місцями, вони бувають гарні, загадкові, такі, від яких можна затамувати подих і навпаки дуже спокійними та незвіданими. В цьому й є особливість нашої країни – вона унікальна.

Місце, яке переносить в іншу реальність України: в чому магія Синевиру, про яку не розповідала Леся Нікітюк

Україна з давніх давен славиться своїми неймовірними краєвидами та родючістю. Саме через це на території нашої країни було стільки війн, і одна з них досі триває, на жаль.

Місце сили та енергії в серці України: краєвиди Бакоти, про які не розповідала Настя Коротка

Україна дуже багата на неймовірно красиві краєвиди та дуже таємні місця для відпочинку, про які взагалі ніхто не чув. Але це й не дивно, адже ми ніколи не вивчали історію рідного краю.

Вона потрапила у книгу рекордів Гіннеса: історія оптимістичної печери, яку не розповідав Нікіта Добринін

Іноді, ми навіть не підозрюємо чого не знаємо про світ загалом та про місця, де ми живемо. Це ж стосується й України, в якій ми мало чого змогли розвідати, адже постійно шукаємо краєвиди за кордоном.

Український Ніагарський водоспад – це реальність: історія водоспаду Бурбун, яку не розповідав Антон Птушкін

Україна – це неймовірна країна, яка вміщує в собі все: чудовий народ, нереальні краєвиди, високий рівень виробництва в усіх сферах життя, гарно розвинену медицину, індустрію краси та багато чого іншого.

Українська пустеля – це реальність: історія Олешківських пісків, яку не розповідав навіть Дмитро Комаров

Україна – це неймовірна красива країна, яка має неймовірну кількість локацій та місць, від яких перехоплює подих. Але, на жаль, ми мало що знаємо про них. А насправді, відпочити в рідній країні можна не гірше, ніж за кордоном.

Привіт з далеких 90-х: як у Верховній Раді з’явився прапор з дня ухвалення Незалежності України?

Вчора, 23.08.2023 року Україна відсвяткувала 32 роки своєї Незалежності. Це знакова подія, оскільки попри присутність російських загарбників на нашій землі, ми залишаємося незалежними і вільними, адже ця риса тече в наших жилах.