|
25.09.2020 00:46

Якщо тривалий час відчуваєте самотність і невдоволення життям – заведіть тваринку

З тих пір, як первісна людина приручила дикого собаку Дінго, люди і тварини мирно співіснують, розуміються, допомагають один одному і навіть дружать.

––Домашні тварини для господарів стають членами родини, а іноді й прихованими лікарями. Вчені навіть придумали для цього явища термін анімалтерапія (від анг. сл. animal − тварина).

Науково доведено, що в домі, де живе тварина, краща енергетика, збалансований психо-емоційний стан мешканців, вони менше сваряться, хворіють і скаржаться на життя.

Але не тільки загальний благотворний вплив здатні здійснювати тварини на  людей. Багаторічні  дослідження довели, що наші котики і песики здатні, якщо не лікувати остаточно, то підтримувати у стадії ремісії такі недуги: епілепсію, розсіяний склероз, ДЦП, різні види деменції, стан тривоги.  Тварини є незамінними помічниками при реабілітації після інсультів, різноманітних фізичних травм.

Реабілітація

Наші, навчені досвідом, бабусі і дідусі звикли говорити, що всі хвороби від нервів.  Так от, вчені не лише не спростували цю сентенцію, але й розвинули і підтвердили. І запевняють, що наші домашні улюбленці однією лише присутністю нам у цьому дуже помічні, бо знімають стрес, врівноважують серцебиття і тиск. А зазвичай навіть запобігають таким станам, бо є відмінними біоенергетиками.

Вони завжди знають біля кого і як мають сидіти. Тому не дивуйтеся, що ваш котик бабусі вмощується в ногах, матусі лягає на живіт, а дитині дозволяє брати себе на руки. Саме у ті хвилини і у такий спосіб він і лікує.

І будьмо вдячні, виявляймо до них увагу, піклуймося про них, бо дають нам ту правдиву безумовну любов, на яку людина через власний егоїзм не здатна.

І як таке не любити?