Залийте це окропом – і навіть дуже слабка орхідея дасть нові квітконоси. Рецепт підживлення

Орхідея — дуже вдячна рослина. Якщо правильно за нею доглядати, вона витратить усі свої сили для того, аби вас потішити. Але як допомогти слабкі рослинні прийти до тями?

Здається, що у догляді за орхідеєю немає ніяких складностей. У природі дана квітка зростає в повітрі, тримаючись за гілки дерев та інші природні опори. І все стає дуже просто, коли в повітрі стабільна висока волога, багато опадів, а також немає перепадів температур. Задача ускладнюється, коли мова йде про помірний часовий пояс.

Вдома українці здебільшого вирощують орхідею, пересипаючи її дерев’яним субстратом. Він не затримує вологу і дає можливість квітці почуватися більш-менш комфортно. Але маленька помилка може призвести до непоправних наслідків і орхідея довго приходить до тями. Що вже казати про те, щоб квітка дала квітконоси.

Експерт розповів, як підживити орхідею, щоб вона дала нові квітконоси

Експерт розповів, як підживити орхідею, щоб вона дала нові квітконоси

Але досвідчені господині, яких мають хист у догляді за квітами знають, як допомогти їй так би мовити розправити крила.

За словами квітникарів, підживлення із цедри лимона і рисової води дуже корисне для ослаблених орхідей та орхідей, які повільно ростуть. Завдяки цьому органічному добриву рослини зміцніють і зможуть сформувати нові квітконоси.

Для цього вам потрібно залити кип’ятком подрібнену цедру. В іншу посудину також залити окропом рис. Обидва розчини мають постояти декілька годин. Після цього їх необхідно процідити та з’єднати між собою.

Таким підживлення можна збризкувати як коріння орхідеї так і її листя. Але необхідно пам’ятати про те, що квітка могла просто захворіти і тоді їй потрібний абсолютно інший догляд, який включає препарати.

І хоча орхідея дуже любить вологу, важливо пам’ятати про те, що її коріння легко починає загнивати, якщо води занадто багато.

Ефект від підживлення має з’явитися вже через декілька тижнів. А сама орхідея вас обов’язково порадує розкішним цвітінням.

Схожі статті

Як доглядати за кабачками на грядці, щоб вони не гинули: 5 правил, які потрібно знати садівнику

Кабачки на перший погляд – проста у вирощуванні культура. Багато садівників іноді не помічають, як молоді плоди під пишними кущами псуються та гниють. Розповідаємо, як правильно за ними доглядати.

3 поширені помилки у висіванні озимого часнику, через які він набагато гірше плодоносить

Незважаючи на те, що часник називають найневибагливішою культурою, городники-початківці далеко не завжди можуть похвалитися високим урожаєм, оскільки роблять ці три помилки.

Ківі в Україні може рости, як виноград: самозапильний сорт, що підійде більшості садівників

Посадіть цей сорт ківі у себе вдома й будете мати натуральні корисні фрукти! Ви точно будете знати, чим саме обробляли цю листопадну ліану. І будете впевнені в якості плодів!

Літній сорт груші, який зачарує всіх своїх смаком: дуже солодка й має ранній термін дозрівання

Плоди цього сорту груші дозріють вже влітку, адже його цвітіння припадає на квітень-травень. Цей фрукт такий солодкий, що з нього вийде просто неймовірний джем.

Забігаючи наперед: чому картопля не зберігатиметься – помилки, які коштуватимуть врожаю

Виростити та зібрати гідний урожай картоплі - це лише пів справи. Головне зберегти всю цю кількість бульб у хорошому стані в зимовий період та до наступного посадкового сезону.

Хвощ терпіти не може – це і використовуємо проти нього! Позбавляємося від бур’яну без хімії

Щоб упоратися з хвощем на ділянці, потрібно чимало терпіння та часу. Не слід очікувати миттєвих результатів. Все таки, краще зробити вибір у бік натуральних засобів, а не хімічних.