Поставила крапку з мурахами раз і назавжди за добу: бабусин спосіб з секретним інгредієнтом

Все ніяк не можете розпрощатися з мурахами на своїй ділянці? Є простий спосіб це зробити, про який ви навіть не здогадувалися. Відповідь прямо у вас під носом.

Мурахи можуть стати справжньою катастрофою для городників. Здається, що це досить мирна комаха, яка не наносить шкоди врожаю. Але це лише на перший погляд.

Насправді мурахи можуть харчуватися листям та квітками, що ослаблює рослину та робить її піддатливою до різних захворювань. Окрім того, вони ще й переносять попелицю, яка взагалі може знищити врожай за декілька днів.

В кінці кінців, мурахи стають причиною розповсюдження насіння бур’янів, які швидко заполонять ґрунт і можуть стати постійною проблемою, від якої важко позбутися.

Городники розповіли, як позбутися від мурах на городі

Найкращі методи боротьби з мурахами на ділянці
Городники розповіли, як позбутися від мурах на городі

Є багато різних методів боротьби з мурахами. Найпоширеніший — борна кислота, якою обробляють землю, а також обприскування рослин мильною водою.

Але часто вони бувають недієвими. Що робити у такому випадку? Як ніяк, інсектициди коштують немало, можуть бути неефективними і ще й токсичними для рослин і для самих садівників.

На вашій кухні є відповідь на питання. Так, вам необхідно звернути свою увагу саме на прянощі. Гвоздика являється натуральним репелентом для мурах, і вони швидко захочуть покинути місце, де буде знаходитися дана спеція.

Тому ви можете взяти жменю гвоздики, подрібнити її у блендері та посипати біля мурашника.

Також можна зробити розчин, яким оброблятиметься ваш сад. Як правило, вже за добу мурахи захочуть забути дорогу до вашої ділянки.

Нагадуємо, що пік активності даних комах припадає якраз на травень. У період, коли температура повітря досягає 18 градусів починає прокидатися царство комах, і мурахи з’являються на ділянках найпершими.

А вже через декілька тижнів після їхньої появи, починає активізуватися і попелиця, яка дуже любить поласувати саме молодим листям. Тому не нехтуйте запобіжними заходами та вчасно реагуйте на їх появу.

Схожі статті

Як доглядати за кабачками на грядці, щоб вони не гинули: 5 правил, які потрібно знати садівнику

Кабачки на перший погляд – проста у вирощуванні культура. Багато садівників іноді не помічають, як молоді плоди під пишними кущами псуються та гниють. Розповідаємо, як правильно за ними доглядати.

3 поширені помилки у висіванні озимого часнику, через які він набагато гірше плодоносить

Незважаючи на те, що часник називають найневибагливішою культурою, городники-початківці далеко не завжди можуть похвалитися високим урожаєм, оскільки роблять ці три помилки.

Ківі в Україні може рости, як виноград: самозапильний сорт, що підійде більшості садівників

Посадіть цей сорт ківі у себе вдома й будете мати натуральні корисні фрукти! Ви точно будете знати, чим саме обробляли цю листопадну ліану. І будете впевнені в якості плодів!

Літній сорт груші, який зачарує всіх своїх смаком: дуже солодка й має ранній термін дозрівання

Плоди цього сорту груші дозріють вже влітку, адже його цвітіння припадає на квітень-травень. Цей фрукт такий солодкий, що з нього вийде просто неймовірний джем.

Забігаючи наперед: чому картопля не зберігатиметься – помилки, які коштуватимуть врожаю

Виростити та зібрати гідний урожай картоплі - це лише пів справи. Головне зберегти всю цю кількість бульб у хорошому стані в зимовий період та до наступного посадкового сезону.

Хвощ терпіти не може – це і використовуємо проти нього! Позбавляємося від бур’яну без хімії

Щоб упоратися з хвощем на ділянці, потрібно чимало терпіння та часу. Не слід очікувати миттєвих результатів. Все таки, краще зробити вибір у бік натуральних засобів, а не хімічних.