Герань не така безпечна, як здається. 3 причини її не садити: жене чоловіка з дому, і не тільки

Герань можна зустріти майже в кожному будинку, але чи можна її взагалі вирощувати та чи є від неї хоч якась користь? Квітникарі розклали все по поличках.

Герань є декоративною рослиною, яку найчастіше господині розташовують на підвіконні, щоб вона радувала своїми квітами. Ця рослина не лише красива, а й має безліч лікувальних властивостей, тому не дивно, що її часто вирощують саме вдома. Проте, герань може бути отруйною для домашніх тварин, таких як хомʼяки, морські свинки або кролики, а також квітка здатна спричиняти опіки на шкірі при контакті з нею.

Герань володіє сильною позитивною енергетикою, яка здатна впливати на гарну атмосферу в домі, однак не завжди. Вважається, що ця квітка допомагає зміцнити сімейні відносини та сприяє гармонії між людьми. Стверджують, що герань корисна для тих, хто шукає свою другу половинку, адже вважається, що вона притягує кохання та створює сприятливі умови для знайомства.

Квітникарі назвали три конкретні причини, чому не варто садити герань
Квітникарі назвали три конкретні причини, чому не варто садити герань

Рослина здатна знижувати рівень агресії, а також уникати напруженості у конфліктах. Її присутність в оселі сприяє підвищенню фінансового добробуту. Людина, яка вирощує герань, може відчути прилив енергії, а це в свою чергу допомагає їй бути більш цілеспрямованою. Проте, не все так ідеально, адже все ж таки герань не така безпечна, як думають більшість.

Згідно з народними прикметами, ця рослина може служити таким “тестом на зраду”, адже запах герані начебто не подобається невірним чоловікам і дружинам. Також існує прикмета, що ця квітка може бути “мужегеном” – вона ніби відлякує чоловіків, якщо в домі є наречена, а також її вирощування вдома може призвести до погіршення здоровʼя чоловіків і їх ранньої смерті.

Квітникарі назвали три конкретні причини, чому не варто садити герань
Квітникарі назвали три конкретні причини, чому не варто садити герань

Однак, якщо герань, вона ж пеларгонія, починає цвісти, коли в домі сталося нещастя, то це позитивний знак. Її цвітіння здатне нейтралізувати негативну енергію і перетворити на позитивну.

Якщо герань не росте і сохне, то це ознака серйозних проблем у будинку. Рослина не здатна боротися з негативом, тому її стан погіршується. Такі зміни можуть свідчити про наявність предмета з поганою енергетикою в оселі, якого варто позбутись. Рекомендується пересадити квітку в новий ґрунт, щоб квітка могла відновитися.

Схожі статті

Все одразу починає рости і цвісти: бабусі розкрили секрет великого врожаю – 100% результат

Є багато народних методів, які використали ще наші бабусі на городах. Однак деякі з них вже давно не актуальні і лише ці 3 досі показують 100% результат.

Чистка духовки за лічені хвилини: ось ця паста з 2-х інгредієнтів зробить все за вас

Якщо ви постійно відкладаєте чищення духовки на кухні, тому що це складно – "Сенсація" підготувала для вас ідеальне рішення. Скористайтесь ним, щоб впоратись із нагаром та жиром без зайвих зусиль.

Гвоздика проти попелиці? Цей простий прийом врятує врожай 2025 за раз – зробили і забули

Абсолютно кожен дачник зіштовхувався зі шкідниками на ділянці, але прибрати їх не так вже й легко - як вам у цьому може допомогти звичайна гвоздика?

Посадіть ці 3 квітки поруч із огірками, і урожай приємно здивує вас: плодоноситиме нон-стоп

Висадка квіток біля огірків та кабачків — поширена практика, яка направлена на привертання бджіл, що будуть активно запалювати овочі, і покращувати врожаї.

Не лише покращують смак страв: дачники знайшли застосування спеціям – урожай буде відмінним

Якщо у вас на кухні є непотрібні або старі спеції, їх можна використовувати на садових ділянках - вносити в компост, на грядки або в якості добрива плодових дерев.

Чи реально виростити в своєму городі барбарис: що саме робити з вирощеним урожаєм цієї рослини

Барбарис стане гарною альтернативою традиційним садовим рослинам, адже він не тільки прикрашає ділянку, а й приносить практичну користь. Ця рослина тішитиме вас своїм виглядом і плодами.