Колір має значення! Які 4 сорти аґрусу стануть окрасою саду: рожеві та жовті ягоди, наче перли

Аґрус радує сумлінних садівників не лише своїм неповторним смаком, а й різноманітністю ягід усіляких квітів, які нагадують скриньку з коштовностями.

Аґрус один з найврожайніших, довгограючих і невибагливих садових культур, які давно завоювали любов усіх садівників-аматорів починаючи від найдосвідченіших, закінчуючи новачками. Він росте і плодоносить на будь-яких ґрунтах, не вимагає особливого догляду, стійкий до перепадів температури та різних захворювань. Єдине, що необхідно робити для підтримки врожайності – це періодичне обрізування.

Зазначимо, що вирощування аґрусу на присадибних ділянках – це суцільне задоволення. Особливо приємно спостерігати за дозріванням ягід, відтінки яких відрізняються своєю різноманітністю – від чорного до жовтого з гарним бурштиновим відтінком. Якщо ви хочете перетворити свій сад на справжню палітру смаку та кольору, то обов’язково посадіть кілька сортів різноколірного аґрусу.

Дачники розповіли, чим обробити кущі аґрусу проти борошнистої роси
Дачники розповіли, чим обробити кущі аґрусу проти борошнистої роси

Сьогодні існує чорні, фіолетові, рожеві, бордові, зелені, смарагдові, жовті, помаранчеві та янтарні сорти.

Грушенька – фіолетового забарвлення

Цей сорт відноситься до безшипних видів аґрусу. Свою назву він отримав через незвичайну форму, що нагадує грушу. Ягоди мають дуже приємний аромат та кисло-солодкий смак. Плоди починають дозрівати на початку серпня. Дуже стійкий до різних захворювань та низької температури.

Колобок – темно червоний

Також відноситься до безшипних вилів аґрусу. Плоди круглої форми. На смак кисло-солодкі. Дуже врожайний сорт з одного куща за сезон збирають до 12 кг. Добре переносить зиму, але у сезон вегетації не любить перепадів температур. Погано переносить посуху та рясно сонце.

Найкращі сорти безшипного аґрусу

Малахіт – зелений

Належить до виду безшипних. Ягоди округлі до 7 г. На смак кислі, тому найчастіше використовуються для приготування компотів. Ранній термін дозрівання. Стійкий до несприятливих погодних умов.

Бурштиновий

Свою назву отримав через гарний колір ягід. Форма овальна середня маса плоду 5 г. Відрізняється солодким медовим смаком та соковитістю. Дозріває наприкінці червня. Проявив себе, як стійкий до захворювань та посухи. Добре показав за низьких температур взимку.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.