Ці 10 речей потрібно прибирати один раз на тиждень: готельні секрети, як зробити простір чистим

Турбота про ці дрібниці щотижня збереже ваш простір не лише чистим, а й комфортним. Таким чином, ви матимете середовище, в якому буде приємно проводити час.

Щотижневе прибирання – запорука чистоти й затишку у вашому домі. Якщо ви хочете підтримувати простір у відмінному стані, є певний список речей, які потребують регулярної уваги. Почніть з дверних ручок. Саме на них особливо накопичується чимала кількість бактерій. Тому, дуже важливо протирати і дезінфікувати їх кожного дня. Кухонні рушники взагалі краще міняти щодня, а ось рушники у ванній кімнаті можна прати раз на тиждень, щоб зберегти їх чистими та свіжими. Обов’язково їх слід кидати до сушарки, адже тоді вони будуть м’якими, ніби пушинка.

Зазвичай ми рідко звертаємо увагу на вимикачі світла й розетки, але саме вони є місцями скупчення бруду й пилу. Регулярне дезінфікування цих зон створить здорову атмосферу у вашій оселі. Інша важлива частина санітарії – унітаз, його слід мити та дезінфікувати щотижня із застосуванням відповідних засобів. Також, для щоденної підтримки свіжості та чистоти унітазу, можна використовувати спеціальні “кульки” та “пластини”.

Господині пояснили, які 10 місць слід обов'язково прибирати в будинку щотижня
Господині пояснили, які 10 місць слід обов’язково прибирати в будинку щотижня

Щотижнева заміна постільної білизни дарує не лише комфорт, але й підтримує ваш сон здоровим. Тому, слід не лінуватися, й прати та замінювати постільну білизну кожного тижня. Пульти від телевізора та іншої техніки варто протирати принаймні двічі на тиждень – вони також часто стають осередком бактерій. Пензлики для макіяжу, які ми використовуємо щодня, рекомендується мити на вихідних. Це допоможе уникнути небажаних висипань на шкірі й забезпечить свіжість та чистоту у вашому косметичному арсеналі.

Не забувайте про сміттєве відро – мийте його один раз на тиждень, щоб запобігти появі неприємного запаху. Ганчірки та губки потребують дезінфекції, це легко можна робити за допомогою кисневого порошку. Останній, але не менш важливий пункт – техніка, якою ми користуємося щодня. Протирайте телефон, окуляри та навушники спеціальними серветками, щоб вони залишалися чистими та безпечними у використанні.

Схожі статті

Через це півонії кілька років не цвітуть: 3 неочевидні причини, про які ви не здогадуєтеся

Ця квітка не з простих, і вона кожного разу це доводить. Що може послужити причиною того, що з року в рік вона не дає бутонів і не розквітає? Розповідаємо в матеріалі.

Полуниця може бути смачною, якщо знати секрети догляду за нею: виросте солодка “гігантела”

Вирощування полуниці на власній ділянці – це дуже захоплююче та цікаве заняття. За правильного підходу навіть новачок може зібрати супер-врожай.

Ці 10 сортів помідорів принесуть урожай у будь-якому кліматі: хоч в Одесі, хоч в Києві

Якщо ми беремося за городництво, то вже хочеться отримати гарантований результат, ане з'ясовувати пізніше, що сорт не підходить через клімат.

Дощова вода – золото для саду! Розповідаю, як її правильно збирати і що конкретно поливати

Дощова вода є економічно вигідною та екологічно-відповідальним рішенням! Це допомагає зберігати природні ресурси, дбати про наше довкілля й покращувати якість рослин у городі та саду!

5 помилок городників: ось чому огірки цвітуть, але плоди не зав’язуються – що змінити

Щоб виростити хороший урожай огірків дуже важливо не допускати помилок на самому початку. Які важливі правила повинен засвоїти городник-початківець у перший рік практики.

Така красива морква, наче з реклами “Бондюель”: 3 сорти, які здивують бувалих городників

Красива морква — це окреме задоволення, адже її можна навіть вживати у маринованому вигляді, адже це не тільки смакота, а ще й естетичне задоволення.