Обробіть дерева цим розчином, коли “прокинулись” бруньки: це ідеальний захист від парші

Фаза зеленого конусу – період, коли на деревах пробуджуються бруньки. В цей час важливо подбати про захист садових культур від різноманітних шкідників. Розповідаємо, які препарати можна використати.

Початок пробудження бруньок на садових деревах – особливий період для захисту городніх культур. Навесні саме в цей період разом із природою активізуються і різноманітні шкідники (наприклад, яблуневий цвітоїд та бруньковий довгоносик). Щоб захистити плодові дерева, бажано використовувати інсектицидні препарати типу “Антигусінь” або “Фас”.

Період зеленого конусу – сприятливий час для того, аби обприскати садові дерева спеціальним розчином від розповсюджених хвороб – парші, моноліозу, борошнистої роси. Фахівці радять залучити для цього препарат “Страж”.

Розчин для обробки плодових дерев в домашньому саду готують наступним чином. Першою чергою підготовлюють усі необхідні інгредієнти в таких пропроціях:

  • “Антигусінь”: 3 грами;
  • фунгіцид “Страж”: 3 грами;
  • препарат “Фас”: 4 мл;
  • вода: 8 літрів.

Щодо процесу приготування, то він доволі простий. Спочатку у воді розчиняють фунгіцид. Потім до нього додають інсектициди та ретельно усі складові перемішують. Готовий розчин використовують для обробки плодових дерев та рослин в саду. Бажано, щоб під час обприскування він залишався на гілочках і не стікав.

Як та чим обробити дерева в саду навесні по зеленому конусі
Як та чим обробити дерева в саду навесні по зеленому конусі

Наведений метод обробки використовують для обробки садових дерев від шкідників та хвороб. Процедуру викорують навесні, коли на гілках дерев вже добре набрякли бруньки. Після обприскування дерева будуть надійно захищені від різноманітних негараздів та віддячать господарю гарними врожаями.

Обприскування дерев по зеленому конусу – ідеальний варіант для другої весняної обробки. Першу ж проводять, коли бруньки ще “сплять”, а гілки повністю оголені і без листя. Головна мета такої обробки – спрямувати зусилля на боротьбу зі шкідниками. Проте, бонусом йде також і захист від парші, моніліозу та інших хвороб.

Схожі статті

Листя сохне й скручується – забудьте про врожай: як подарувати смородині друге життя в 2025-му

Час від часу дачник зіштовхується з такою проблемою, коли листя смородини починає сохнути та скручуватись - що робити в такому випадку? Садівники розставили всі крапки над "і".

Аґрус буде ломитися від ягід: 3 ложки під кущ і врожай збільшиться в 3 рази

Виростити солодкий, як мед аґрус – цілком можливо у власному саду. Для цього під кожен кущ додають по 3 ложки засобу, що збільшить врожай ягід втричі. Про цей засіб розповідає "Сенсація".

Цей метод підійде для самих ледачих: вирощую цибулю китайським способом – чемпіон 2025

Китайський метод вирощування цибулі - як вам така ідея? Городники розповіли, в чому перевага даного способу і як правильно садити овоч. Подробиці.

“Зачаклована” вода – і морква солодка й велика: чим полити цей овоч, щоб врожаю було на всіх

Не завжди виходить отримати солодку моркву при зборі врожаю, але якщо знати, що робити на самому початку, тоді все простіше, ніж здається - чим поливати цей овоч і що треба знати про посадку?

Ця підживка і троянди як з Pinterest: кращої підгодівлі за цю – не знайдете ніколи. Рецепт

Щоб троянди цвіли рясно й довго, потрібно вчасно й правильно їх підгодувати - яке підживлення люблять ці квіти та який найоптимальніший час для цієї процедури?

Не в навозі щастя: головний прийом, який допоможе зібрати по відру картошки з куща

Багато городників впевнені у тому, що без гарного добрива не можна чекати гарного врожаю. Вибір підкормки для бараболі – особливий етап, який забезпечить найбажаніший та щедрий врожай.