До Йосипа Кобзона можна ставитися по-різному. В останні роки свого життя він відрізнявся суперечливими висловлюваннями та неординарними вчинками. Втім, давайте згадаємо у цьому матеріалі феномен того, як створився образ радянської легенди.
Йосип Кобзон в останні роки життя. Фото взято на просторах мережі.Народився співак на Донеччині у місті Часів Яр. Це звичайний промисловий населений пункт. Там мешканці займаються видобутком вогнестійкої глини. Дитячі роки артиста припали на часи Другої світової війни. Родину евакуювали до Узбекистану, але потім Йосип разом з матір’ю повернулися на Донеччину та оселилися у Краматорську. Там хлопець і пішов до школи.
Бувши юнаком, майбутня зірка естради вимушена була відслужити в армії, але й там вдалося Йосипу реалізувати свій співочий талант. Після демобілізації в 1958 році вступив до Державного музично-педагогічного інституту імені Гнєсіних.
Працював також Кобзон вокалістом у цирку та поєднував свою роботу з працею з іменитими радянськими композиторами та музикантами.
Він їздив по різних конкурсах та відвідував комсомольські будівництва. У радянські часи виконував ліричні й патріотичні пісні, що славили радянську дійсність. Прославився виконанням пісень до серіалу “Сімнадцять миттєвостей весни”.
Його манера співів та монументальний образ якнайкраще пасували до першого радянського серіалу. Коли ж СРСР розпався, Кобзон оголосив, що припиняє свою діяльність. Втім, провівши низку гастролей, зі сцени не пішов.
Дізнайтеся більше про цього артиста у відео: