
Кулінар розповів, як зробити печінку більш ніжною та м'якою
Зазвичай, рекомендують заливати печінку вершками чи молоком, щоб позбавити її неприємного залізного запаху, а також знизити кількість гіркоти у продукті. Це дійсно доволі робочий метод, який ніколи не підводить.
Але це підводить нас до іншої проблеми: приготування печінки стає заняттям банальним, так як альтернатив залишається небагато. Це поєднання смаків нам прекрасно знайоме, а хочеться експериментувати! І ви можете це зробити!
Є варіант приготування печінки набагато смачніший, він прийшов до нас з східних регіонів, і набирає оберти, так як багатий і на смак, і на аромат. І безумовно, обходиться без неприємних сюрпризів.
Для початку необхідно підготувати печінку: вимити її об сушити, позбавити від плівки та жовчі, зрізати жир, а також подрібнити на невеликі шматочки.
Далі змащуємо сковороду вершковим маслом, вносимо часник, пропущений через прес, викладаємо печінку, накриваємо кришкою, і через 5 хвилин вносимо кукурудзяний крохмаль для того, щоб він увібрав у себе зайву вологу.
Смажимо на повільному вогні до появи золотавої скоринки. Солити та перчити не потрібно.
Далі робимо спеціальний соус. Для цього соєвий соус змішуємо з олією, спеціями, томатним соком і медом. Виливаємо цю суміш у сковороду, і тушкуємо печінку на повільному вогні ні вже звід критою кришкою, адже нам потрібно, щоб волога випаровуватися. Чекаємо, поки соус загусне, і подаємо до столу. Печінкою виходить неймовірно ніжною, м’якою, і ароматною.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас