Що б хто не казав, герань, за своєю красою, дуже схожа на гортензію. При цьому, вона набагато легша у догляді, не примхлива, рідко хворіє і вимагає менш родючої землі.
Велика кількість господинь після експериментів все ж таки повертається до цієї квітки, так як вона готова потерпіти, і почекати, якщо про неї забули. Втім, своїм зеленим улюбленцям хочеться дати усе найкраще. І так само виникає бажання, щоб вони радували нас не тільки влітку, але й взимку. Це вже складніша задача, адже у холодний сезон герані не вистачає сонячного світла, аби стимулювати ріст квітконосів.
Є дуже простий спосіб це зробити — поставити фітолампу, яка як правило стає не просто помічником, а справжнім спасінням, коли на небі сонця не буває тижнями.
Але існує спосіб не фізичний, більш хімічний. Для цього вам знадобиться знайти на своїх полицях нашатирний спирт.
Для досягнення найкращого результату, вам знадобиться 2 мл нашатирного спирту, 1 літр відстояної води. Усе це необхідно перемішати, розігріти до кімнатної температури, а потім полити квітку під корінь.
Для стимуляції рясного цвітіння необхідно розвести 1 г монокалій фосфату в 1 літрі води і так само поливати рослину. Раз на тиждень буде більш ніж достатньо для того, щоб герань незабаром стала схожа на королеву саду.
Також не забувайте, що під кінець зими необхідно почистити усі свої рослинки від зайвих пагонів та листя, а також видалити усі частини, які пожовтіли. Обрізка ніяким разом не пошкодить вашим улюбленцям, а лише простимулює кращий ріст.
Після їх видалення рекомендується рясно поливати рослину, додавати добрива, і якщо ваші підопічні люблять це – обприскувати.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас