Городники розповіли, коли поливати картоплю для рясного врожаю
Якщо у вашому регіоні не буває регулярних опадів, а дощі не рясні, то вам доведеться добре попотіти над картоплею, адже вона також має велику потребу у воді. Хочете отримати великі бульби — доведеться зробити це в 3 етапи.
Найперший етап, на який вам необхідно звернути увагу обов’язково — це цвітіння. Це саме той момент, коли рослина має велику потребу у волоссі. Ігнорувати це не можна. Тому ви можете як пройтися із шлангом по лунках, так і поставити звичайно установку для поливу, яка буде зволожувати кущі.
Бадилля картоплі не боїться грибкових захворювань, тому їх сміливо можна поливати.
Далі необхідно бути дуже уважними до овочів, коли проходить етап нарощування бульб. Регулярно поливайте свої рослини будь-яким з можливих способів, і у вас має вирости хороший врожай. Звичайно, є імовірність, що у вас не буде на це часу або елементарно можливості провести якісний полив.
Тоді не засмучуйтеся сильно, адже навіть після завершення активного вегетаційного періоду ви можете полити свою картоплю, і вона все ще може вирости до потрібних вам розмірів. Але звичайно мова вже не йде про врожай молодої картоплі.
Нагадуємо вам про необхідність придбати препарати від шкідників, адже колорадський жук харчується не тільки картоплею, але і сусідніми культурами. Так, серйозно може постраждати баклажан або болгарський перець. Краще уникнути зустрічі із цією комахою, аніж мати з нею справу особисто.
Адже колорадський жук навіть не подумає піти з вашого городу так просто, і буде триматися за рослини до останнього. Якщо активно обробляєте кущі інсектицидами, використовуйте амінокислоти, аби вони не змивалися.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас