29.03.2025 22:05

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.
Софія Самосадкіна

Болгарські перці — цінний продукт на полиці будь-якої господині. Він ідеально підходить для приготування багатьох страв, включаючи супи, м’ясо та запіканки. Для когось простіше придбати ці овочі на ринку чи в магазині, а хтось навпаки все ж таки мріє вирощувати їх в себе вдома, аби вони завжди були в доступі.

Часто результат може розчаровувати, адже розміри плодів виходять доволі маленькими і не соковитими. Як цю ситуацію? Виростити розкішні перці у себе на грядці цілком реально, але необхідно не забувати про підживлення. Якщо ви не хочете постійно мати справу з хімічними препаратами, можна розбавити догляд за рослинами добавками зі своєї кухні, які також багаті на вітаміни, мінерали та амінокислоти.

Як виростити на городі болгарські перці

Експерт розповів, як виростити на городі болгарські перці

Так, ідеальним варіантом стане саме пшоно. Для приготування добрива необхідно просто залити певну його кількістю водою, настояти впродовж декількох днів, а потім використати цей розчин, можна прямо з крупою для поливу кущів.

Непроціджена крупа стане додатковою складовою для землі, і допоможе її розрихлити. Пшоно містить велику кількість поживних елементів, зокрема калій, фосфор, амінокислоти й вітаміни. Ці речовини дуже позитивно відображається на здоров’ї кореневої системи, зміцнюють її, пришвидшують її розвиток та захищають від хвороб. Також вони допомагають рослині наростити зав’язі. Особливо ефективним пшоно є у період активного росту перцю й на етапі цвітіння.

 Експерт розповів, як виростити на городі величезні болгарські перці

Нагадуємо, що болгарський перець сіяти на розсаду варто вже зараз, адже в нього дуже тривалий вегетаційний період, і якщо ви хочете отримувати плоди з середини літа, то подбати про вирощування кущів необхідно в березні або на початку квітня.

Софія Самосадкіна