Що додають в побілку для дерев, щоб її не змило дощем
Навіть садівник-початківець вже знає, що побілка дерев – це не “декоративне” оформлення саду і проводиться вона не для краси, а є обов’язковою процедурою догляду за садом. Насамперед за допомогою побілки садівник захищає плодові (і не тільки) дерева від тріщин, опіків, захворювань та шкідників. Отже, дані роботи рекомендують проводити двічі на рік – восени перед заморозками та навесні, коли з’являється перше сонце до розпускання бруньок та появи листя.
Перед побілкою необхідно провести попередню підготовку. Потрібно з допомогою дерев’яного скребка очистити дерева від старої мертвої кори. Експерти рекомендують робити це у вологий похмурий день і на застелене покривало. Усі фрагменти, що обсипалися, необхідно утилізувати (спалити), адже там можуть ще перебувати хвороботворні мікроорганізми та шкідники.
У складі садової побілки обов’язково мають бути три інгредієнти – це білий пігмент, який захищає кору дерева від сонця. Клейова основа, яка закріплює побілку на вертикальній поверхні і не дає їй скочуватися вниз, а також не схильна до вимивання водою. Фунгіцидний препарат, що знищує інфекцію у тріщинах кори. Найпростіший і найпоширеніший спосіб – вапняний або крейдяний розчин, яким садівники користуються дуже давно.
Вам знадобиться:
Спочатку розчиніть вапно у воді, а потім додайте водоемульсійну фарбу. Добре перемішайте і дайте настоятися щонайменше 30 хвилин і потім тільки братися до роботи.
Якщо ви скористаєтеся цим супер-складом, то одного білка на рік буде достатньо. Вона захищає дерево від шкідників, дає йому дихати і розвиватися, а також не змивається навіть під зливами.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас