2 склянки під дерево і збираємо по 100 кілограмів вишні та сливи: в сусідів очі по 5 копійок

З вишні та сливи реально отримати рекордні врожаї, які вираховуються десятками кілограмів, а то а то й сотнями. Що для цього необхідно зробити, — розповідаємо в нашому матеріалі.

Будь-яке плодове дерево має потребу у великій кількості мінералів та кислот для того, щоб зав’язати якісні великі плоди. Чим краща якість ґрунту, тим вища імовірність того, що ми отримаємо солодкі, ароматні ягоди чи фрукти з вираженою кислинкою.

Якщо було достатньо дощів, а також сонячного світла, то ми отримуємо розкішний врожай, яким можна сміливо хизуватися перед сусідами.

Що ж необхідно зробити для того, аби досягти бажаного ефекту? Про цей секрет знають всі досвідчені дачники, які мають багатий досвід у догляді за плодовими деревами. А ми розповімо про нього вам у нашому матеріалі.

Дачники розповіли, які добрива вносити під вишню та сливу

Городники розсекретили дієве підживлення для сливи, щоб був багатий врожай
Городники розсекретили дієве підживлення для сливи, щоб був багатий врожай

Так, необхідним компонентом для швидкого розвитку дерева та отримання здорових плодів є сечовина, яку як правило вносять декілька разів навесні. Щоб отримати правильної концентрації розчин, необхідна всього 1 чайна ложка на 2 склянки. Сечовину розбавляємо у воді.

Садівники розсекретили, чим потрібно підживити вишню навесні
Дачники розповіли, які добрива вносити під вишню та сливу

Також можна влаштовувати з даного розчину позакореневе підживлення. Воно проводиться і для захисту рослин від шкідників та грибкових захворювань.

“Обробку виконують, якщо спостерігається активізація довгоносиків, мідяків, попелиці та інших комах. У такому випадку обприскування проводять розчином, приготованим із 10 л води та 600 г сечовини”, – радять експерти.

Він також використовується, якщо на рослинах проявляються сліди ураження різними грибковими інфекціями.

Дачники розповіли, навіщо розсипати соду навколо кущів і дерев
Дачники розповіли, які добрива вносити під вишню та сливу

Пам’ятайте, що обробка сечовиною рослин восени як правило абсолютно неефективна, адже за цей час просто вимивається з грунту до весни і не дає ніякої користі рослинам.

У вегетаційний період рослини навпроти мають велику потребу у мікроелементах, а тому необхідно не нехтувати внесенням добрив.

Схожі статті

Проведіть ці 3 підживлення і гарантовано майте великий урожай малини: ягоди виростуть з кулак

Кожен мріє смакувати солодкими і великими ягодами малини прямо з городу, але чи завжди вони виходять такими? Підживіть цим рослину і результат побачите на власні очі.

Запам’ятайте 3 секрети: ось як готують яйця з кремовим жовтком в елітних ресторанах

Варене куряче яйце – проста в приготуванні страва. Але що його жовток вийшов м'яким і кремовим – потрібно знати певні тонкощі. Розповідаємо про них далі.

У березні 2025 підживіть нарциси цим розчином: довго тішитимуть яскравим цвітінням

Якщо ви бажаєте, щоб ваші нарциси гарно і довго цвіли, потрібно вміти правильно підживлювати нарциси. Все про те, як саме це слід зробити правильно, легко та надійно!

Помідори будуть вже у травні: ідеальний сорт, який можна зберігати 30 днів у свіжому вигляді

Щоб помідори з'явилися на вашій ділянці вже навесні, оберіть цей ранньостиглий сорт. Він дає смачні плоди, які можуть зберігатися до 30 днів.

1 столова ложка і склянка води: розсада помідорів поперла догори як шалена – міцна і здорова

Важливо, щоб розсада помідорів була міцною й здоровою, адже в майбутньому це позитивно відобразиться на врожаї - ця підживка схвалена всіма городниками.

Не розсада, а міцненькі дубки: поливаємо перці цим еліксиром і через 3 дні “вау” результат

Цей домашній еліксир зробить диво з вашою розсадою перців. Не потрібно бігти у магазин й купувати дорогі добрива. Усе, що треба, є вдома у вас під руками!