Будь-яке плодове дерево має потребу у великій кількості мінералів та кислот для того, щоб зав’язати якісні великі плоди. Чим краща якість ґрунту, тим вища імовірність того, що ми отримаємо солодкі, ароматні ягоди чи фрукти з вираженою кислинкою.
Якщо було достатньо дощів, а також сонячного світла, то ми отримуємо розкішний врожай, яким можна сміливо хизуватися перед сусідами.
Що ж необхідно зробити для того, аби досягти бажаного ефекту? Про цей секрет знають всі досвідчені дачники, які мають багатий досвід у догляді за плодовими деревами. А ми розповімо про нього вам у нашому матеріалі.
Дачники розповіли, які добрива вносити під вишню та сливу

Так, необхідним компонентом для швидкого розвитку дерева та отримання здорових плодів є сечовина, яку як правило вносять декілька разів навесні. Щоб отримати правильної концентрації розчин, необхідна всього 1 чайна ложка на 2 склянки. Сечовину розбавляємо у воді.

Також можна влаштовувати з даного розчину позакореневе підживлення. Воно проводиться і для захисту рослин від шкідників та грибкових захворювань.
“Обробку виконують, якщо спостерігається активізація довгоносиків, мідяків, попелиці та інших комах. У такому випадку обприскування проводять розчином, приготованим із 10 л води та 600 г сечовини”, – радять експерти.
Він також використовується, якщо на рослинах проявляються сліди ураження різними грибковими інфекціями.

Пам’ятайте, що обробка сечовиною рослин восени як правило абсолютно неефективна, адже за цей час просто вимивається з грунту до весни і не дає ніякої користі рослинам.
У вегетаційний період рослини навпроти мають велику потребу у мікроелементах, а тому необхідно не нехтувати внесенням добрив.