04.04.2025 10:31

Смачної полуниці не буде, якщо забути про ці 2 простих правила: як загубити урожай ягід

Смачна полуниця — це основа для багатьох неймовірних десертів, які так полюбилися публіці за фантастичний аромат та смакову гаму. Але урожай полуниці ще треба виростити.
Софія Самосадкіна

Хоча це може здаватися не таким вже і складним викликом, все ж таки городники регулярно стикаються з проблемами. Зокрема, полуниця навіть якщо вродить, то може бути водянистою, не смачною, і не мати характерних ароматів.

Є велика кількість причин, чому так може скластися, але ми назвемо 2 основні, на які не звертають увагу городники, а пізніше проливають сльози, так як їхня робота була марною.

Експерт розповів про основні правила вирощування полуниці

Експерт розповів про основні правила вирощування полуниці

По-перше, мова йде про невчасне внесення добрив. І проблема не в тому, що ви можете не надати усіх необхідних поживних речовин ягоді, а в тому, що ви цілком можете зробити це не тоді, коли потрібно, і цим зіпсуєте усе.

Зокрема, необхідно бути обережними під час роботи з азотовмісними добривами. Справа в тому, що їх краще вносити восени, перед тим, як ягода буде зимувати. Навесні це може стати причиною отримання великих та соковитих ягід, але абсолютно не смачних.

Експерт розповів про основні правила вирощування полуниці

Навесні краще додайте калій та магній, і рослина обов’язково вам віддячить рясним врожаєм, який до того ж буде якісним.

Також садівники часто забувають про необхідність пересадки. Але полуниця не може без цієї процедури, і проводити її необхідно хоча б раз у 3 роки. Звичайно, є такі сорти, яким пересадка потрібна набагато рідше, але зазвичай цей прийом значно підвищує врожайність.

Окрім того, Нагадуємо про необхідність видаляти вусики, які забирають дуже багато ресурсів у рослини і направляють їх на створення нової рослини, ане плодоношення. Якщо не видаляти вусики може дійти до того, що на кущі взагалі не буде жодної ягоди.

Якщо є бажання розмножувати полуницю, можна поділити грядку на 2 частини. Одна буде приносити плоди, а друга давати нові кущики.

Софія Самосадкіна

Нові статті