Полуниця, як і всі інші культури, потребує правильного та регулярного підживлення, так як вона росте на одному місці кілька років і втрачає багато поживних речовин із ґрунту. Протягом вегетаційного періоду рекомендується проводити три підживлення – восени, навесні та влітку. Найважливішим є саме весняне підживлення, адже тоді рослина готується до активного росту, цвітіння та формування завʼязі. У цей період слід застосовувати добрива, які будуть стимулювати ріст рослини, йдеться про азотні.
У сонячну погоду підживлення необхідно проводити рано вранці або пізно ввечері. Слід взяти до уваги і вік рослини. Якщо рослина молода і висаджена в перший рік, то підгодівля не потрібна, а вже з другого року можна розпочати регулярне підживлення.

На другий рік полуницю можна підгодовувати як органічними, так і мінеральними добривами, а на третій мінеральними. Потім їх краще чергувати, щоб підтримувати баланс поживних речовин. Крім азотних добрив на початку весни, можна пустити в хід і фосфорні та калійні, які зміцнюють кореневу систему.
Для приготування азотного добрива вам знадобиться курячий послід або коровʼяк. Необхідно розвести курячий послід у воді та настояти протягом чотирьох днів, а потім поливати. Інший спосіб передбачає змішати одну столову ложку сульфату амонію, два стакани коров’яку у десяті літрах води, поливати кущі слід ось як – один літр на кожен кущ.

Навесні перед цвітінням, полуницю можна підживлювати розчином борної кислоти. Розчиніть чайну ложку борної кислоти в десяти літрах води та додайте 30 крапель йоду і одну склянку попелу.
У період цвітіння садівники використовують йод. Для цього вони розводять десять крапель йоду в десяти літрах води та обприскують кущі до появи квіток. Таку процедуру варто повторювати кожні десять днів протягом літа.
Також часто застосовують хліб для підживлення. Його замочують у теплій воді на тиждень, а потім розчиняють у воді перед подивом рослини. Під час плодоношення ідеальним добривом є розчин коровʼяку, який слід настояти протягом трьох днів.