Забудьте про звичайні грядки: у вас буде постійний урожай полуниці завдяки цим 2 прийомам

Полуниця взимку — задоволення не з дешевих. Але можна не зважати на ціни, якщо є можливість вирощувати полуницю самостійно вдома, і результати здатні здивувати.

Безумовно, найперше, на що ви маєте звернути увагу — це сорт полуниці. Необхідно обирати не звичайну ягоду, а ремонтантні кущі, інакше нічого не вийде.

Такі сорти можуть подарувати декілька хвиль урожаю під час теплого сезону, чим однозначно порадує своїх господарів. Але якщо створити умови для плодоношення впродовж цілого року, цих хвиль буде набагато більше. Отже, розпочинаємо з покупки правильного сорту.

А далі переходимо до влаштування тепличних умов для полуниці на городі, адже ми живемо ми в помірному поясі, наступають холоди, і ягода просто засинає.

Дачник розповів, як отримувати постійний урожай полуниці

Дієтологи пояснили, чи потрібно мити полуницю перед поїданням
Як отримувати постійний урожай полуниці

Зрозуміло, що звичайні грядки нам абсолютно не підходять, адже вони швидко змерзають восени, що вже і казати про зиму. Нам потрібні вертикальні конструкції, а з якого матеріалу — вирішувати вам: із труб, мішків або ярусів із дощок вирішують проблему.

Ці конструкції необхідно заповнити якісним грунтом з компостом чи перегноєм, а також влаштувати утримання температури, що як правило може дати нам звичайне агроволокно. Не забуваємо про регулярне зволоження, а також про тепло та світло. Цього можна досягнути за допомогою спеціальних садівничих ламп.

Експерт розповів, які сорти полуниці не потребують пересадки
Як отримувати постійний урожай полуниці

Звичайно, необхідно подбати і про те, щоб конструкція знаходилася на сонці, адже саме так у світлу частину дня земля у конструкціях буде рівномірно прогріватися, а отже стимулювати ріст коріння.

Найврожайніші сорти полуниці, які достигають навіть у Київській області
 Як отримувати постійний урожай полуниці

Рекомендуємо вам подбати про регулярне внесення мінеральних добрив, що необхідно проводити для рясного плодоношення. Якщо вже зайнятися стимулюванням постійного врожаю, то варто доводити справу до кінця — додавайте калій, суперфосфат та магній, і плоди будуть великими та соковитими.

Спробуйте, і у вас обов’язково вийде влаштувати собі чарівну грядку з ягодами!

Схожі статті

Витримати “до бруньок”: цю помилку у боротьбі з моніліозом припускає кожен 2-й садівник

Моніліоз - один із найнебезпечніших грибкових захворювань плодових дерев, яке щороку завдає значних збитків садівникам. Воно вражає абрикоси, вишні, черешні, персики, сливи та яблуні.

Повісили на яблуню, і мурахи не підходять навіть на кілометр: тривалий і найкращий відлякувач

Всі ми прекрасно знаємо, як можна впоратися з яблуневою плодожеркою, яка здатна залишити нас без врожаю. Але що робити з нав'язливими мурахами?

Морквяна муха вже у повітрі, але як захистити грядки? 2 прості дії, і шкідника як не бувало

Ці лайфхаки вчать городників проганяти морквяну муху зі своїх ділянок. Завдяки цьому, садівники, в результаті, отримають солодкі та великі плоди моркви. Більше того, методи лише натуральні!

Як правильно підготувати ґрунт для збереження вологи: готуємось до спекотного літа 2025

Перед посадкою рослин важливо підготувати правильно ґрунт, адже від цього залежить ваш майбутній врожай - що треба зробити, щоб земля зберігала вологу на випадок спекотного літа?

7 рослин, які принесуть вам рекордний урожай навіть у посушливе літо: голодні не залишитесь

Березень пройшов і деякі культури вже висаджені, а в квітні ще більше рослин вирощується на ділянках - які 7 рослин подарують вам МЕГА врожай вже в 2025-му році.

Урожай збиратимете відрами: посадіть помідори поряд з цією рослиною, і горя не знатимете

Вирощуючи ці дві рослини разом, ви не лише отримаєте багатий урожай помідорів, але й будете насолоджуватися запахом свіжої зелені. Ця проста порада вбереже ваші томати від шкідників.