14.04.2025 21:32

Станете огірковим “магнатом”: цей сорт для Вінницької області завалить урожаєм ледачих дачників

Обрати правильний сорт огірків - завдання не з простих, але з можливих - який один сорт є ідеальним у всьому, а плодоносить довго і рясно? Агрономи розсекретили його.
Божена Басюк

Без огірків неможливо уявити жодну грядку, адже влітку завжди хочеться посмакувати свіженьким салатом з ними. Хоч і нині багато городників надають перевагу їх вирощуванню в теплиці, але саме огірки, висаджені у відкритий ґрунт, смакують по-особливому. Однак, процес вирощування не такий і простий, адже далеко не кожен сорт може витримати перепади температури, часті зливи та посуху. Але є певні сорти, які мають гарну витривалість, стійкість до хвороб та при цьому всьому стабільно дають високий врожай.

Ґрунтові огірки мають безліч переваг, зазвичай такі рослини менш вибагливі у догляді, не потребують інтенсивного підживлення. Все більше сучасних сортів не мають гіркоти, плоди не жовтіють і зберігають гарний вигляд протягом довгого часу.

Агрономи назвали сорт огірків, який показує вражаючі результати

Особливо славляться ті сорти, які підходять для вирощування на шпалерах, а також компактні кущові гібриди. Кожен сорт має різні терміни дозрівання, деякі кращі для споживання у свіжому вигляді, а деякі для консервації. Дачники можуть обрати сорт для вирощування через розсаду або ж одразу для висіву насіння у відкритий ґрунт.

Звичайно, що найкращими є ті сорти, які завжди дають щедрий прижай, довго плодоносять, зберігаються тривалий час, добре транспортуються, не мають гіркоти, не утворюють пустот.

Агрономи назвали сорт огірків, який показує вражаючі результати

Який сорт найкращий для посадки в 2025?

Найурожайнішим і найвдалішим сортом огірків є гібрид “Аристократ F1”. Він корейської селекції, який має ранній термін дозрівання та не дуже вибагливий. Плоди темно-зеленого кольору, середнього розміру. Огірки мають щільну та ніжну текстуру, не утворюють пустот.

Перший врожай можна зібрати вже через 35 днів. Варто зазначити, що даний сорт є стійкий до захворювань, зокрема до борошнистої роси. Йому не страшна посуха, тож він має всі перспективи стати вашим улюбленим.

Божена Басюк

Нові статті