2 хитрощі, які продовжать плодоношення огірків до пізньої осені: так роблять агрономи

Продовжити плодоношення огірків до пізньої осені – мрія багатьох городників. "Сенсація" розповість про 2 хитрощі, які допоможуть втілити цю мрію в реальність і куштувати свіжі огірки і в листопаді.

Наприкінці літа плодоношення огірочків на домашніх грядках зазвичай припиняється. З наближенням осінньої прохолоди та дощів кількість врожаю знижується, а листя на огіркових кущах жовтіє. Проте, цього можна уникнути та зберегти культурні рослини свіжими до самого вересня або навіть жовтня. Звісно, за умови, що осінь буде теплою та сухою, без дощів.

“Сенсація” познайомить вас із двома хитрощами, які допоможуть максимально продовжити період плодоношення огірків на городі.

Секрет № 1: Підв’язування

Підв’язування кущів огірків значно полегшує процес догляду за ними. Завдяки цьому прийому рослина отримуватиме достатню кількість сонячного світла. Крім того, захворювання по типу борошністої роси, збудники яких ховаються в ґрунті – не будуть торкатись ані плодів, ані огіркових кущів.

Городники пояснили, як зробити ґрунт під огірки легким і пухким
Городники пояснили, як зробити ґрунт під огірки легким і пухким
Як продовжити плодоносіння огірків до пізньої осені: експерти дали відповідь
Як продовжити плодоносіння огірків до пізньої осені: експерти дали відповідь

Тож, якщо ви бажаєте продовжити плодоношення огірків на власній грядці – використовуйте вертикальний метод підв’язки. І результат вас точно порадує.

Секрет № 2: Щавлева кислота

Завдяки щавлевій кислоті листя на кущах огірків зберігатиме свою силу і зелений колір навіть восени. Для цього використовують спеціальний компост, у який додають листя щавелю або ревеню. Піввідра трав заливають водою у відрі та залишають настоюватись на 5-7 днів.

Експерти розповіли, як продовжити плодоносіння огірків до пізньої осені
Експерти розповіли, як продовжити плодоносіння огірків до пізньої осені

Коли цей час вийде – настій проціджують, а потім 1 його літр розводять в 10 літрах води. Кущі огірків обробляють по листу кожні 7 днів по листу до самої осені. Обприскування розпочинають до того, як на листях кущів з’являться перші ознаки хвороби.

Щоб захистити огірки від шкідників (наприклад, павутинного кліща) – поряд із ними на грядці висаджують декоративний щит. Це може бути запашна календула. Вона привабить на грядки корисних комах, а також відлякуватиме павутинного кліща.

Схожі статті

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.

Саджаю цей сорт картоплі, і спину не гну: ні нематоди не боїться, ні колорадського жука

Цей сорт картоплі завжди дивує господарів щедрими врожаями і стійкістю до розповсюджених шкідників – нематоди і колорадського жука. Чим приваблива картопля "Каменський" – розповідає "Сенсація".

Кабачкова біда: що робити, якщо врожай гниє із зав’язі? 2 методи швидкої допомоги овочам

Кабачки – популярний і простий у вирощуванні овоч. Буває так, що плоди починають жовтіти та розм'якшуватись прямо на грядці. Про головні причини та способи збереження врожаю розповідає "Сенсація".