Садівники розсекретили найбільш врожайні сорти полуниці
Вибір найкращого сорту полуниці залежить від багатьох факторів. Щоб обрати гідний для себе, потрібно враховувати такі характеристики, як стійкість до шкідників, хвороб, врожайність, спосіб розмноження.
Сучасні сорти характеризуються високою морозостійкістю та підходять для вирощування в різних регіонів України. Вони витримують температуру -17 градусів, а весняні заморозки до -15 і це ніяк не шкодить квіткам та завʼязі. Такі сорти є посухостійкими та невибагливими до ґрунту, але для високого врожаю потрібно обрати сонячні ділянки, регулярний полив, родючий ґрунт й підживлення.
Цей сорт славиться високою врожайністю до 2 кг з куща. Мʼякоть плодів щільна, ягоди солодкі. Сорт ідеально підходить для раннього вирощування в теплицях, має стійку кореневу систему, не вразливий до гнилі, а листя стійке до чорної плямистості. Плодоносити сорт починає доволі рано.
Сорт стабільно дає високий врожай, тож вже на другий рік після посадки кущі можуть дати до двох кілограмів ягід з куща. Така полуниця найкраще росте на сонячних ділянках, якщо надати правильні умови для росту, то культура вродить смачні й солодкі ягоди.
Він є одним із найбільш невибагливих сортів полуниці, при цьому добре плодоносить та гарно переносить транспортування. Така полуниця має приємний смак із ніжною кислинкою. Даний сорт полуниці стійкий до посухи та до надмірної вологи.
Врожайність цього сорту сягає до двох кілограмів з куща, він є стійким до спеки, опадів і більшості хвороб. Якщо правильно доглядати за культурою, то полуницю зберете таку, як на продаж.
Цей сорт походить з Німеччини та належить до пізньостиглих, він має високу врожайність, щільну солодку мʼякоть та є стійким до хвороб. Плодоносити полуниця починає всередині червня й триває цей період протягом трьох тижнів. Ягоди не мають кислинки, тож смакувати будуть навіть дітям.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас