Садівники з великим досвідом знають, що полуницю слід підживлювати тричі протягом вегетаційного періоду, а сама восени, навесні та влітку. Річ у тім, що рослина вирощується на одному місці кілька років поспіль, тому їй потрібне додаткове підживлення, щоб вона гарно плодоносила.
Підживлення покращує розвиток кореневої системи. Для того, щоб проводити підживку, потрібно звертати увагу на погодні умови та час доби. У сонячні дні найкраще проводити процедуру зранку або ввечері. Протягом першого року не потрібно вносити добрива, якщо ви використовували золу під час посадки.

Протягом другого року полуницю можна підгодовувати як мінеральними, так і органічними добривами. На третій рік краще надавати перевагу лише мінеральним добривам, а також можна чергувати органічні й мінеральні.
Навесні важливо використовувати азот, адже він сприяє активному росту рослин. Для цього ідеально підійде курячий послід. Необхідно розвести його у воді та дати настоятись протягом 24 годин. Також можна застосувати суміш із двох стаканів коров’яку, одної столової ложки сульфату амонію та десяти літрів води. На один кущ полуниці вистачить літр добрива.

До появи перших квіточок навесні полуницю рекомендується підживлювати розчином борної кислоти. Для цього слід додати чайну ложку борної кислоти, 30 крапель йоду та одну склянку деревного попелу й розчинити в десяти літрах води. До цвітіння, рослину слід підгодувати розчином йоду – 10 його крапель розчинити в 10 літрах води. Впродовж літа дану процедуру проводять з інтервалом в десять днів.
Під час цвітіння рослині потрібно надати калій. Можна розчинити чайну ложку калієвої селітри в десяти літрах води. Протягом плодоношення найкраще використовувати розчин коровʼяку, який слід настояти три дні. Також можна застосувати таку підгодівлю – дріжджі (200 г), тепла вода (пів літра) – слід дати настоятись даній суміші протягом двадцяти хвилин, а перед поливом додати девʼять літрів води.