Аденаліна-Джавеліна, Артур-Байрактар та інші: як українці називають своїх дітей під час війни?

Серйозні події та зміни в суспільстві завжди приносять нові тренди та моду. І це стосується не тільки соцмереж або інфотейменту, але і, наприклад, імен.

Війна внесла у життя українців свої корективи. Вельми цікавим явищем стала нова мода на імена для немовлят, які народжувалися впродовж цих 5 місяців.

Велика кількість українців вирішила назвати своїх спадкоємців на честь політичних діячів, зброї та усього того, що наближує перемогу України у цій непростій війні з російською федерацією. Інші вдалися до старовинних імен, які останні століття взагалі не були популярними на території України.

Як українці називають своїх дітей під час війни

Мабуть першими з’явилися жарти про те, що українці почнуть масово називати своїх дітей Байрактарами. Зважаючи на той факт, що Байрактар — це турецьке прізвище, не погана ідея. Але здавалося, що не знайдеться людей, які захочуть втілити її у життя. І тим не менш декілька місяців тому в Україні з’явився хлопчик на ім’я Артур-Байрактар. А зараз ім’я взагалі б’є рекорди по популярності.

Як правильно назвати дівчинку: найкрасивіші українські імена 2022 року
Як українці називають своїх дітей під час війни

Серед чоловічих також почали набирати популярність Ян-Джавелін, Варфоломій, Князь, Северус, Зореслав, Мойсей, Лорд, Марілуїз, Добромир, Граф.

Серед рідкісних жіночих імен, які в 2022 році батьки новонароджених вподобали — Аделіна-Джавеліна, Джавеліна, Квітослава, Дзвенислава, Червонка.

Варто відзначити, що особливою любов’ю користується ім’я Стефанія після приголомшливої перемоги музичного гурту Калуш Orchestra на Євробаченні. Немає сумнівів, що до кінця року ця статистика значно оновиться, і громадяни України зможуть побачити, як звучатимуть імена наступного покоління українців.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини