|
01.11.2020 06:26

5 поширених шкідливих звичок чоловіків, не пов’язаних з алкоголем і цигарками

Ці звички руйнують здоров'я і погіршують самопочуття багатьох чоловіків. Але хто на це зважає?

Чоловіки – не ангели, і в них також є шкідливі звички. Досить часто їм закидають любов до спиртного і куріння. Але насправді світ чоловічих вад набагато різноманітніший, ніж багато хто вважає і ми хочемо розповісти вам про п’ять найбільш поширених шкідливих звичок чоловіків.

Малорухливий спосіб життя

Можна з великим сумом констатувати той факт, що деякі сучасні чоловіки дуже важкі на підйом. Їх дуже важко витягнути кудись у світ, а вільний час вони люблять проводити в кріслі або на дивані.
Звичка відпочивати тільки пасивно не робить чоловіків здоровішими. Такий спосіб життя сприяє застою крові в органах малого таза, а отже, і розвитку простатиту. А якщо при цьому чоловік ще й бореться зі стресом за допомогою не корисних вуглеводів, то дуже скоро зміни починають відбуватися не тільки всередині організму, але й помітні зовні.

Малорухомий спосіб життя

Прийом їжі біля комп’ютера або телевізора

Відомо, що люди, які віддають перевагу прийому їжу біля телевізора або за комп’ютером, в середньому споживають на 300 калорій більше за тих, хто їсть за столом. Все пояснюється дуже просто – захопившись тим, що відбувається на екрані, мозок із запізненням приймає сигнал про насичення.

Хвороблива любов до солодкого

Чомусь прийнято вважати, що надмірно захоплюються солодким лише жінки. Цей стереотип насправді далекий від істини, оскільки саме чоловіки завжди були найбільш некерованими поглиначами простих вуглеводів. Пристрасть ця пояснюється просто – поїдання солодощів у великій кількості викликає короткочасну ейфорію. Триває вона хвилин 15-20, але потім з’їдається ще щось солоденьке.

Чи варто говорити про те, до чого веде підтримання себе в гарному настрої шоколадками і цукерками? Відкриємо вам секрет, що так звані «пивні животи» у чоловіків за 30 насправді рідко мають щось спільне з пивом.

Любов до солодкого

Звичка одягатися не по погоді

Більшість чоловіків у віці після 30, нарешті, перестають отримувати нагадування про теплі шкарпетки і шапки і тут же порушують всі настанови турботливих жінок. Очевидно, що здатність ігнорувати здоровий глузд в холодну пору року у представників сильної статі закладена генетично.
Про шапку деякі чоловіки згадують в лютий холод, а нагадування про нижню білизну взимку сприймається як особиста образа. Однак в 40-45 років імунітет вже не такий сильний, як в 18 і підхопити можна не просто нежить, а вже й радикуліт.

Боязнь лікарів

Патологічна боязнь лікарів і всього, що так чи інакше пов’язане з медициною, переслідує не менше третини чоловіків. В юності, якщо нічого не болить, хлопець вважається за замовчуванням здоровим. А ось чоловік, який розміняв п’ятий десяток, повинен вже покладатися не тільки на свої відчуття, але і на думку фахівців.
Щорічні обстеження в лікарів сприяють кращому збереженню здоров’я. Як би це не було сумно, але в поліклініку такий чоловік йде лише тоді, коли спис в спині починає заважати спати, а легкі недуги перетворюються в хронічні.